spot_img
spot_imgspot_img
20.7 C
İstanbul
Cuma, 12 Nisan 2024

Konya-İstanbul uçuşlarıı 64 TL

Seçtiklerimiz

Konya'dan İstanbul'un Anadolu yakasındaki Sabiha Gökçen Havaalanı'na günde karşılıklı 4 sefer yapmayı planlayan Anadolujet, yolcuları 64 liraya taşıyacak.

Konya'da ekonominin ulusal ve uluslararası alanda hızla geliştiğini anlatan THY Konya Bölge Müdürü Ahmet Postallı, ekonomik gelişmenin insanların diğer bölgelerle olan ticari bağlarını artırdığını kaydetti.

Konya'nın diğer bölge ve uluslarla ekonomik bağlarının artmasının hızlı ve kolay ulaşım ihtiyacının artmasına vesile olduğunu belirten Postallı, “THY'nin Konya seferlerinin yanısıra Anadolujet de Konya-İstanbul seferlerine başlayacak. 22 Kasım'da başlayacak Anadolujet Konya-İstanbul seferlerinde bilet ücreti herşey dahil 64 lira olarak belirlendi. Yolcu biletini internetten 5 lira indirimle 59 liraya alabilecek.” dedi.

Anadolujet'in 64 liraya Konya-İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı uçuş kampanyasının 2010 Mart ayına kadar devam edeceğini ifade eden Postallı, THY'nin kampanya fiyatı 89 lira olan Konya-İstanbul Atatürk Havaalanı seferlerinin de devam ettiğini kaydetti.

Konya Havaalanı'nda özellikle kış mevsiminde sıkça yaşanılan sefer iptallerine de değinen THY Konya Bölge Müdürü Ahmet Postallı, eskiden yaşanılan sefer iptallerinin yolcuları mağdur ettiğini hatırlattı.

THY Bölge Müdürü olarak göreve başlamasının ardından Konya Havaalanı'na Aletli İniş Sistemi (ILS) cihazının kurulduğunu belirten Postallı, ILS cihazının kurulumundan bu yana sefer iptallerinin yüzde 80 oranında azaldığını sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika