spot_img
spot_imgspot_img
9.9 C
İstanbul
Pazartesi, 4 Mart 2024

Kapadokya-İzmir uçak seferleri başlıyor

Seçtiklerimiz

İlk kez yapılacak Kapadokya-İzmir uçuşları, pazartesi, çarşamba, cuma  ve pazar günleri Kapadokya Havalimanı’ndan 18.30, Adnan Menderes Havalimanı’ndan  20.35’te gerçekleştirilecek.
 

Kapadokya Havalimanı Müdürü Mehmet Muslu, AA muhabirine yaptığı  açıklamada,  Nevşehir-İzmir seferlerinin yanı sıra, geçen yıl 27 Mart’tan itibaren  yaz tarifesi kapsamında ilk kez başlayan Kapadokya-Antalya uçuşlarının, nisan ayı  itibarıyla haftanın her günü gerçekleştirileceğini söyledi.

 
 
 
Muslu, bu yıl havalimanında gerçekleştirilecek uçak seferleriyle  ilgili şu bilgileri verdi:
 
 "27 Mart’ta başlayan yaz tarifemiz  29 Ekim’e kadar devam edecek. Yaz  tarifesinde, Nevşehir- İstanbul karşılıklı uçuşlarımız, Türk Hava Yolları ile  günde 3 sefer,  Anadolu Jet ile haftada 4 sefer,  Pegasus ile haziran ayına kadar  haftada 5 sefer, hazirandan sonra 29 Ekim 2016’ya kadar her gün 1 sefer olarak  gerçekleştirilecek. Nevşehir-Antalya uçuşlarımız ise yaz tarifemizde karşılıklı  olarak günde 1 kez gerçekleştirilecek. Nevşehir-İzmir uçuşlarımız ise haftada 4  sefer gerçekleştirilecek.  Antalya ile İzmir seferlerinin başlamasıyla haftada 46  uçak trafiği ve 92 uçak seferine ulaşacağız."

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika