21 C
İstanbul
Pazar, 19 Eylül 2021

Josef de Souza’nın bavulu kayboldu: THY’ye çağrıda bulundu.

Haftanın Haberleri

Josef de Souza, milli arada ailesiyle beraber 4 günlük bir Dubai tatiline gitti. Beşiktaş’ın yıldızı, Dubai’ye ulaştığında ise kötü bir sürprizle karşılaştı ve bavulunu bulamadı. Sosyal medya hesabından THY’ye çağrıda bulunan oyuncu, kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini açıkladı.

  • Bugün Dubai’de son günüm. Buraya ailemle birlikte dinlenmeye ve bazı arkadaşlarımı görmeye geldim. Ama geldiğim anda kötü bir sürprizle karşılaştım. Bavulum gelmedi. Perşembe sabahından beri Türk Hava Yolları’ndan da diğer yetkili organlardan da ne bir arayan var ne de bir açıklama yapan. Sadece üzerimdeki kıyafetlerle kaldım. Sadece 4 günlük bir Dubai tatili için alışveriş merkezlerine gidip kıyafet almak durumunda kaldım.
  • En iyi kıyafetlerim ve ayakkabılarımı bavula koymuştum ve bavul yok oldu. Böyle bir duruma düşmüş olmaktan dolayı çok büyük üzüntü duyuyorum. Bunun yanında havayolu şirketinden hiçbir destek görmedim. Şu ana kadar da bavulumun nereye gittiğiyle ilgili bir bilgim yok.
  • Umuyorum bu paylaşımımla Türk Hava Yolları bana neler yaşandığı ve yaşanacağıyla ilgili bir dönüş sağlar. Bunun yanında, çantada değeri yüksek eşyalarım olduğunu ve tüm haklarımın peşinden sonuna kadar gideceğimi de belirtmek isterim.

Josef daha önce de Dubai havaalanında başka bir macera yaşamıştı. Fenerbahçe’den Suudi Arabistan’a transfer olduğu zaman Dubai’ye uçan oyuncu, şortuyla seyahat edemeyeceğini öğrenmişti. Josef o anları da şöyle anlatımıştı;

Dubai’ye uçmak üzere havaalanına geldim. Uçuş vakti geldiğinde bermuda şortumla seyahat edemeyeceğim söylendi. Bunun üzerine deli gibi koşup kıyafetimi değiştirdim. ‘Bu şekilde seyahat edebilir miyim?’ diye sorduğumda ‘evet’ dediler. Sizce şık mıyım?

Detay: Havaalanında herkes bana güldü :))

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

CORENDON AIRLINESspot_img

Son Dakika