spot_img
spot_imgspot_img
18.3 C
İstanbul
Salı, 28 Mayıs 2024

İSG’den, THY ve Anadolujet’e  Bir CIP Salonu Daha

Seçtiklerimiz

THY ve Anadolujet iç hat yolcuları, İSG Genel Havacılık Terminali içinde bulunan İç Hat CIP Salonu’nundan 25 TL ücret ödeyerek yararlanabiliyor. 12 yaşından küçük yolcular için ise, bu ücret 12.50 TL olarak uygulanıyor.
 
Yolcu konforunu ve güvenliğini ön planda tutan kaliteli hizmet anlayışını benimseyen İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nı kullanan ve uçuşlarını THY ve Anadolujet ile gerçekleştiren iç hat yolcularına hizmet veren yeni CIP salonu hizmete açıldı. THY ve Anadolujet iç hat yolcuları, İSG Genel Havacılık Terminali içinde bulunan İç Hat CIP Salonu’nundan 25 TL ücret ödeyerek yararlanabiliyor. 12 yaşından küçük yolcular için ise, bu ücret 12.50 TL olarak uygulanıyor. 
 
THY ile seyahat eden Miles&Smiles elite, elite plus, classic ve classic plus kart sahiplerinin ücretsiz olarak ağırlandığı CIP salonunda; misafirlerin, uçağa geçiş öncesindeki bekleme sürelerini en iyi şekilde değerlendirmeleri ve rahat etmeleri hedefleniyor. Yolcuların konforu düşünülerek tasarlanan salonda, günlük hazırlanan aperatif yiyecek ve içecekler servis edilerek, internet bağlantısı, günlük ve aylık yayınlar, TV yayını gibi hizmetler de sunuluyor.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika