spot_img
spot_imgspot_img
23.5 C
İstanbul
Pazartesi, 25 Eylül 2023

Hertz ile Oman Air işbirliği başlattı

Seçtiklerimiz

Hertz, dünyanın en büyük genel olarak kullanılan araç kiralama şirketi, özel teklifler erişmek ve mevcut en iyi havayolu başlıca hedef pazarlarda oranları ile Sindbad Frequent Flyer Programı üyeleri sağlamak için Oman Air ile yeni bir ortaklık yaptıklarını duyurdu.

       

Haziran 2010, itibari ile  Hertz Prestige Koleksiyonu ile üstün performans araçları için özel bir filo ile her uygun kiralama için mil kartınızı kullanabilir ve bu işlemlerden mil kazanabilirsinzi.

       

Ayrıca, Sindbad Gold ve Silver üyeleri de: Hertz # 1 Club Gold programı, ekspres check-in 1000 üzerinde yerleri, 40 büyük havaalanlarında düz-to-araba servisi olarak müşterilerine daha hızlı rezervasyon ve kiralama, teklifi içine ücretsiz kayıt alacaksınız ve bunun dışında  fazla indirimli fiyatlar ve teklifler gibi.

       

Michel Taride Başkanı Hertz Uluslararası ve Genel Müdür Yardımcısı Hertz Corporation, konuşmasında

       

"Biz Oman Air ile Hertz büyük teklifi ile sık sık el ilanları ödül yardımcı olacak yeni ortaklık duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.. Bir bölgenin en hızlı büyüyen havayolu şirketi olarak, Oman Air doğrudan bölge için Hertz’in emelleri ile aynı hizmet için  büyüme stratejisi hedeflemekteyiz ve iş sinerji ile bu ortaklık ile müşteri beklentilerini aşmak istiyoruz.

       

Abdulrazaq Alraisi, Genel Müdür, Oman Air Uluslararası Satış, Hertz ile ortalığında  stratejik bir hareket sonucunda böyle kaliteli hizmetlerden tüm müşterilerimiz yararlanacaktır "dedi. Yeni anlaşma Oman Air, tüm müşterilerine  mükemmel değer getirecektir dedi.

       

Air News Times @ Haber Merkezi

       

         

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika