spot_img
spot_imgspot_img
18.6 C
İstanbul
Cuma, 22 Eylül 2023

Havaş’ın otobüs filosu Temsa Safir ile güçlendi

Seçtiklerimiz

• Havaş Genel Müdürü Müjdat Yücel, “Yeni araçlarımızla Havaş filosu 105 araca çıktı. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda global standartlara sahip bir kuruluş olarak müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için bundan sonra da tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

• Temsa CEO’su Tamer Ünlü, “Temsa olarak gerek üretim, gerekse satış ve pazarlama faaliyetlerimizde yaptığımız yatırımlarla hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyor, dünya standartlarında ürünler üretmeyi sürdürüyoruz. Türkiye’nin önde gelen iki yerli markası Temsa ve Havaş’ın böylesine önemli bir işbirliğine imza atmaları gerçekten gurur verici” diye konuştu.

Türkiye’nin yer hizmetleri konusundaki uluslararası markası Havaş (Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş.), otomotiv sektörünün öncü markalarından Temsa ile yeni bir işbirliğine gitti. Temsa, Atatürk Havalimanı TAV yönetim binası önünde yapılan törenle 18 adet yeni Safir’i Havaş’a teslim etti. 18 Mayıs 2011, Çarşamba günü yapılan teslimat töreninde, Havaş Genel Müdürü Müjdat Yücel ve Temsa CEO’su Tamer Ünlü hazır bulundu. Türkiye genelinde 22 havaalanında hizmet veren Havaş’ın filosu Safir araçlarıyla daha da güçlendi.

Havaş’ın filosu genişliyor”

Teslimat töreninde konuşma yapan Havaş Genel Müdürü Müjdat Yücel, şirket olarak yurtdışı adımlarını hızlandırırken Türkiye’de de müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için var güçleriyle  çalışmaya devam ettiklerine dikkat çekti. Yücel, “Temsa’nın kalitesini biliyor ve kendilerinin araçlarını tercih ediyoruz. Yeni araçlarla Havaş’ın hem hizmet verdiği alanlar hem de filosu genişliyor” dedi. 

Yeni otobüslerini kullanacak yolcularının araçlarından ve hizmet kalitelerinden yine son derece memnun kalacağına emin olduğunu kaydeden Yücel, “Bugüne kadar filomuzda 87 araç bulunuyordu. Temsa’dan aldığımız 18 adet yeni Safir ile birlikte filomuzdaki araç sayısı 105’e ulaştı. Havaş’ın yollardaki görünen yüzü Otobüs İşletmemiz, böylelikle daha geniş bir yelpazede müşterilerine hizmet verecek.

Otobüs İşletmeleri konusunda planlı büyümemiz doğrultusunda yeni adımlar atmaya devam ediyoruz. Uluslararası bir firma olarak, dünya genelinde en son trendleri ve gelişmeleri kendimize adapte ediyoruz. Havaş olarak hizmet verdiğimiz tüm alanlarda global standartlara sahip bir kuruluş olarak müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için bundan sonra da tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yeni otobüslerimizin Havaş’a, Temsa’ya, yolcularımıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 

“İki Türk markası Temsa ve Havaş artık bir aile”

Temsa CEO’su Tamer Ünlü; “Temsa olarak biz, işini TAV gibi profesyonelce yapan ve büyük düşünen firmalarla stratejik ortaklıklarda bulunmaktan büyük haz alıyoruz. Bugün burada Sabancı Holding bünyesinde bulunan yerli marka Temsa ve TAV Holding bünyesinde bulunan Havaş filosuna 18 adet Safir teslimatı yapmak için bulunuyoruz.  Havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcularımızı, bir Türk markası olan Havaş yine bir Türk markası olan Temsa araçları ile taşıyor.

 

TAV’ı ve Havaş’ı bir müşteriden öte stratejik bir ortak olarak görüyoruz. Bu anlayış çerçevesinde TAV ile birlikte çalışmaktan büyük bir mutluluk duyuyor ve sürekli gelişen TAV Holding’e hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İki önemli Türk markası Temsa ve Havaş olarak büyük bir aile olduk. Havaş’a yıllardır olduğu gibi bu defa da Temsa ürünlerini tercih ettiği için bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika