spot_img
spot_imgspot_img
14.4 C
İstanbul
Salı, 28 Mayıs 2024

Germanwings yaz programı belli oldu

Seçtiklerimiz

Uygun fiyatları ile Türk yolcuları “low cost” kavramı ile tanıştıran Alman Havayolu şirketi Germanwings, bu sene yaz uçuş programı çerçevesinde Köln/Bonn, Stuttgart ve Hannover merkezlerinden yazın keyifli destinasyonu İtalya’da toplam dokuz noktaya sefer düzenleyecek. Aynı zamanda Türkiye uçuşlarını da arttıran havayolu şirketi Türkiye’nin en popüler tatil bölgesi İzmir’e de üç ek seferle hizmet verecek.

 

Avrupa’da 75 noktaya uçuş düzenleyen Germanwings yaz programı boyunca İtalya’nın, Adriyatik Denizi’nin kenarında yer alan liman kenti Bari, ismini meşhur Pisa Kulesi’nden alan Pisa, Sardinya Adası’nın başkenti Cagliari, aşıkların şehri olarak da bilinen kanalların şehri Venedik, Akdeniz’e kıyısı bulunan ada şehri Katanya ve yaz aylarında özellikle Kapri adası ile dikkati çeken Napoli olmak üzere pek çok şehrine uçacak.

 

Yolcularını Köln/Bonn merkezinden Bari, Pisa ve Cagliari’ye, Hannover merkezinden Venedik, Napoli, Katanya ve Bari’ye taşıyacak olan Germanwings, Stuttgart merkezinden ise Bari ve Cagliari’ya sefer düzenleyecek.

 

Germanwings, ayrıca yaz aylarında İtalya ve Türkiye dışında Hırvatistan’ın Zadar ve Pula şehirlerine, Yunanistan’ın da Selanik ve Kavala şehirlerine ek uçuşlar gerçekleştirecek.

 

19 Euro’dan başlayan fiyatlarla dikkat çeken Alman havayolu şirketinin Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, 144 kişilik Airbus A319 ile yapılıyor. İstanbul uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiren Germanwings’in avantajlarından yararlanmak isteyenler şirketin www.germanwings.com web sitesinden, uluslararası çağrı merkezinden veya Airep ofisinden rezervasyon yaptırabilirler.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika