spot_img
spot_imgspot_img
8.6 C
İstanbul
Cuma, 1 Mart 2024

First Class’ta ikinci defa dünyanın en iyisi

Seçtiklerimiz

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, her yıl düzenlenen Skytrax World Airline Awards kapsamında üç ödüle layık görüldü. Havayolunun, First Apartment ve First Suite kabinleri, “En İyi First Class”, “En İyi First Class Kabin-içi İkram” ve “En İyi First Class Koltuğu” kategorilerinde ödül almaya hak kazandı.
 
Etihad Airways Konuk Deneyimi Başkan Yardımcısı Calum Laming ödül ile ilgili yaptığı açıklamada, “Tüm uçuşlarımızda yaptığımız yeniliklerin yanı sıra Airbus A380 ve Boeing 787 Dreamliner filomuzda bulunan devrim niteliğindeki kabinler ile First Class uçuş deneyimini yeniden tanımladık. Ürün, servis ve kabinlerimiz adına önemli adımlar attığımız bu yılda ödüle layık görülmek bizim için oldukça anlamlı. Dünyanın en iyi First Class hizmet veren havayolu seçilmekten dolayı gurur duyuyoruz” dedi.
 
Etihad Airways’ın A380 uçaklarında bulunan 9 adet First Apartment, geniş deri koltuğu, açıldığında 2 metre boyunda yatağa dönüşebilen sediri ile yaklaşık 4m2’lik benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. First Class konukları kendilerine özel banyodan da faydalanabiliyor.
 
Havayolunun Boeing 787 filosunda bulunan First Suite kabinler, açıldığında 2 metre boyunda bir yatağa dönüşebilen koltuğu, geniş yemek masası, kişisel gardırobu ve özel kapıları ile en üst seviyede mahremiyet ve konfor sunuyor.
 
Son yıllarda First Class ve Business Class kabinleri ile birçok ödüle layık görülen Etihad Airways, bu ödülle birlikte World Airline Awards kapsamında First Class kategorisindeki üç ödülü ikinci kere kazanmış oldu. Bu prestijli ödülün kazananları, 100’den fazla ülkeden 18 milyon havayolu kullanıcısının oylarıyla belirlendi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika