spot_img
spot_imgspot_img
6.7 C
İstanbul
Salı, 20 Şubat 2024

Eurowings ve S.African Airways’ten Anlaşma

Seçtiklerimiz

– İki güçlü ortak önümüzdeki günlerde birlikte çalışacak
 
– Alman Havayolu uzun menzilli destinasyonlarda yüksek kalitede bağlantı sağlayacak
 
– Eurowings aynı zamanda Kasım ayının başlarında Güney Afrika’daki Cape Town’a uçmaya başlayacak
 
Alman havayolu şirketi Eurowings ile birlikte çalışmaya karar veren Star Alliance üyesi South African Airways Avrupa üzerinden yapacağı uzun menzilli uçuşlarda Eurowings’in geniş uçuş ağını kullanacak. Bu sayede South African Airways yolcularının Avrupa’dan Afrika’ya yapacakları ilk aktarmalı yolculukları Eurowings ile başlayacak. Afrika’nın en saygın havayolu olan South African Airways ile Eurowings ortaklığı, yapılan görüşmelerin ardından resmi olarak başlatıldı.       
 
Bu anlaşmanın yanı sıra Eurowings’in Güney Afrika’da Cape Town şehrine yapacağı uçuşlara çok az bir zaman kaldı. Köln/Bonn ve Cape Town arasında yapılacak ilk uçuş 5 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek. Eurowings’in Airbus A330 uçakları ile yapacağı bu kıtalararası uçuş için şimdiden rezervasyon yapma imkanı bulunuyor. Bu sayede yolcular için en popüler uzun mesafeli seyahat destinasyonlarından biri olan Güney Afrika’ya gitmek artık çok kolay olacak. 
 
Bu işbirliği sayesinde her iki havayolu da uçuşlarındaki yolcu sayısının artmasını beklerken, aynı zamanda yolcular için de daha fazla konfor ve esneklik sunacaklar. Önde gelen Afrika havayollarından biriyle yapılan bu işbirliği çerçevesinde, Eurowings, üst seviye pazar segmentindeki müşteri grubunu da kazanma şansına sahip olacak.
 
South African Airways yolcuları Eurowings’in uçuş sırasında maksimum konfor sağlayan hizmetlerinden de yararlanabilecek. Uzun menzilli uçuşlarda Business sınıfına rezervasyon yapan yolcular Eurowings’in Best tarifesinden yararlanacak. Ekonomi sınıfını tercih edenler ise Eurowings’in Smart tarifesinden faydalanmakla birlikte ayak koyma yeri bulunan koltuk ve ücretsiz atıştırmalık hakkına sahip olacaklar. 
 
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika