spot_img
spot_imgspot_img
19.5 C
İstanbul
Pazar, 26 Mayıs 2024

ETIHAD Maldivler Uçuşlarına Başlıyor

Seçtiklerimiz

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) ulusal havayolu şirketi Etihad, Abu Dabi merkezli olarak Maldivler’in başkenti Male’ye gerçekleştireceği seferlere önümüzdeki Kasım ayında başlayacak.

Etihad konukları aynı tarihten itibaren İstanbul’dan da Abu Dabi aktarmalı olarak dünyanın gözde turizm merkezlerinden Maldivler’e uçabilecek. Saatleri öğleden sonra Male’ye varış ve akşama doğru Male’den kalkış şeklinde ayarlanan Etihad uçuşları, tatil için Maldivler’e giden konukların yolda gün kaybetmesini de engelleyecek. 

 
Uçuşların başlaması nedeniyle düzenlenen kampanya kapsamında, erken rezervasyon yaptırarak Male seferlerinin ilk 30 gününde uçan Etihad Guest sadakat programı üyeleri iki kat mil kazanacak. Etihad uçuşları için bilet rezervasyon ve alım işlemleri şirketin etihad.com adresindeki internet sitesinden gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca Etihad’ın İstanbul ofisine 0212 326 86 26 numaralı telefondan ve isttkt@etihad.ae e-posta adresinden ulaşabiliyor. 
 
Yazın hiç bitmemesini isteyenlerin favorisi Maldivler 
 
Etihad’ın dünyadaki 67’inci uçuş noktası olan Male, binden fazla mercan adasından oluşan Maldivler’in ana giriş kapısını oluşturuyor. Derin mavi denizleri, tropik iklimin sunduğu yıl boyunca süren sıcak havası, harika kumsalları ve turkuaz kayalıklarıyla ünlü Maldivler; özellikle kuzey yarımkürede kışın yaşandığı aylarda turistlerin gözdesi oluyor.
 
Etihad’ın tatil birimi Etihad Holidays, Maldivler’e seyahat etmek isteyenler için her bütçeye uygun tatil paketi seçenekleri de sunuyor. Balayı çiftlerine ya da ailelere, güneş aşıklarına ve dalış tutkunlara göre farklılaşan özel paketler; uçuş ve konaklamanın yanı sıra adalar içindeki  transferleri de içeriyor. 
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika