spot_img
spot_imgspot_img
9.6 C
İstanbul
Pazartesi, 26 Şubat 2024

Etihad’ın Yeni First Class Lounge’ı Abu Dabi’de

Seçtiklerimiz

ETIHAD AIRWAYS’İN MUHTEŞEM YENİ FIRST CLASS LOUNGE’I ABU DABİ’DE AÇILDI
 
Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, Abu Dabi Uluslararası Havalimanı Terminal 3’te bulunan yeni First Class Lounge ve Spa’yı konuklarının hizmetine sundu. Dünyanın en prestijli otelleri ile restoranlarından ilham alınarak tasarlanan Lounge’ta dünya standartlarında à la carte bir mutfağın yanı sıra dinlenme alanları bulunuyor.
 
 
Etihad Airways CEO’su Peter Baumgartner konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Abu Dabi’de açılan yeni First Class Lounge’umuz, dünya çapında sunduğumuz eşsiz deneyimleri taçlandırıyor. Akıllıca tasarlanmış ürünlerin, inovasyonun, konukseverliğin ve kaliteli hizmetin buluşma noktası niteliği taşıyan yeni Lounge, Etihad Airways’in dünyanın en iyi havayolu olma evrimini temsil ediyor” dedi.

 

Konuklar; birbirinden farklı 16 bölümden oluşan yeni First Class Lounge’ta bulunan Six Senses Spa’da dinlenme ve masaj uygulamalarından faydalanabiliyor. Relax & Recline alanının dinlendirici aydınlatma ve müzikleri ile Poltona Frau deri döşemeli koltukları ise rahatlık ve lüksü bir araya getiriyor. Lounge, son teknoloji spor ekipmanlarının bulunduğu fitness salonu ve uzman kadrolu saç tasarım merkezi ile de kişisel bakımına özen gösteren konuklarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Zengin bir içecek menüsü sunan Lounge Bar’daki kokteyller ise isimlerini, Etihad Airways’in uçtuğu metropol şehirlerden alıyor. Uzman bir kadronun görev aldığı Lounge’ta genel müdür, concierge, otel sorumlusu, Savoy eğitimli kişisel yardımcılar, şef ve barmenler ile özel eğitimli bir ekip Etihad Airways konuklarına hizmet ediyor.
 
 
 
Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’nın CEO’su Mohamed Mubarak Al Mazrouei “Etihad Airways, First Class Lounge ile gerçek premium bir hizmet sunuyor. Havayolu, bu kalitedeki hizmet yaklaşımı ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkentinde, konuklara en iyi hizmeti vermeye dair olan kararlılığını ispatlıyor” dedi.
 
 
 
Yaklaşık 1,700 m²’lik alana kurulu olan ve 21.yüzyıl Arap modernizmini yansıtan Lounge, günün her saati açık. The Residence, Etihad First Class, Etihad Guest Exclusive, Etihad Guest Platinum üyeleri, Etihad Airways Partner (EAP) havayollarının First Class konukları, EAP’nin davetiyeli misafirleri ve EAP denkliği bulunan Platinum üyelerinin kullanımına açık olacak.
 
 
 
Abu Dabi’de hizmete giren yeni First Class Lounge, New York ve Melbourne’da bulunan Premium Lounge’lar ile birlikte havayolunun14. premium Lounge’u olma niteliğini taşıyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika