spot_img
spot_imgspot_img
26.7 C
İstanbul
Salı, 26 Eylül 2023

Etihad ile Virgin Blue’dan işbirliği

Seçtiklerimiz

Anlaşma doğrultusunda Virgin Blue’nun uluslararası iştiraklerinden V Avusturalya, 2011 yılında Abu Dabi’ye doğrudan uçuşlara başlayacak ve iki havayolu şirketi 1 Ekim 2010 tarihi itibariyle 100’den fazla noktaya ortak uçuş gerçekleştirecek. Yapılan işbirliği anlaşması çerçevesinde Etihad ve V Avustralya, Abu Dabi ile Avustralya arasında haftada 27 uçuş gerçekleştiriyor olacak. Abu Dabi ve Sidney arasında günde iki, Melbourne ve Abu Dabi arasında her gün, Abu Dabi ve Brisbane arasında ise haftada 6 uçuş yapılacak.

       

Etihad CEO’su James Hogan, bu ortaklığın Körfez çıkışlı havayollarının yapmış olduğu en önemli ortaklıklardan biri olduğunu belirterek, “Avusturalya, Etihad için oldukça önemli bir pazar ve yaptığımız işbirliği sayesinde bu güzergahta daha fazla yer alacağımız için oldukça mutluyuz” dedi.

       

Virgin Blue Group CEO’su John Borghetti ise “Seyahat edenler için rekabet, seçenek ve rahatlık olanakları artıyor. Etihad, Avusturalya’da iç uçuşlara ulaşım sağlarken, Virgin Blue Group da doğudan uluslararası bir ağa; Orta Doğu, Birleşik Krallık, Avrupa, Afrika ve Asya’da birçok noktaya ulaşma imkanı bulacak” dedi.
         

       

         

                             

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika