spot_img
spot_imgspot_img
10.5 C
İstanbul
Cumartesi, 25 Mart 2023

Etihad Havayolları, Frankfurt’a frekansını artırıyor

Seçtiklerimiz

BAE’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları, Almanya’nın Frankfurt kentine seferlerini artırarak işini ciddiye aldığını gösteriyor.

1 Mayıs’tan itibaren havayolu, mevcut günlük frekansına haftada dört sefer daha ekleyerek Frankfurt’a yaptığı toplam uçuş sayısını haftalık 11’e çıkaracak. Ek uçuşlar, Etihad’ın müşteri konforu düşünülerek tasarlanmış, Business’ta 28 ve Ekonomi’de 262 koltuğa sahip ultra modern Boeing 787 Dreamliner uçaklarından biri tarafından gerçekleştirilecek.

Uçuşlardaki artış, Etihad’ın önemli Alman pazarına olan bağlılığının altını çiziyor ve 1 Ekim’den itibaren Düsseldorf’a uçuşların başladığını duyurmasından günler sonra geliyor.

Etihad Havayolları Gelirler Başkanı Arık De, “Misafirlerimize Avrupa’nın en önemli havalimanlarından biri olan Frankfurt’a daha fazla uçuş sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

“Sıklıktaki artış aynı zamanda, büyüyen ağımıza daha fazla bağlantı ve dünyaca ünlü misafirperverliğimizin, kültürümüzün, boş zaman aktivitelerimizin ve mutfağımızın tadını çıkarabilecekleri Abu Dabi’ye daha fazla ziyaretçiyi ağırlama fırsatı anlamına geliyor.”

Mali faaliyetleri ile ünlü olmasına rağmen, Frankfurt aynı zamanda zengin bir kültürel tarihe sahiptir ve yarı ahşap evleri, katedrali, müze dolgusu ve Goethe Evi ile eski şehir, şehrin her yıl ağırladığı binlerce turist arasında popülerdir.

Etihad ile Frankfurt’a veya Frankfurt’tan uçan müşteriler, Deutsche Bahn veya SNCF ağındaki herhangi bir istasyondan trenle seyahat etmek için havayolunun Rail & Fly hizmetini kullanabilir.

Biletler şu anda Etihad.com’da ve havayolunun mobil uygulamasında satışta.

- Turkish Aerospace -spot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika