spot_img
spot_imgspot_img
19.1 C
İstanbul
Cuma, 12 Nisan 2024

Emirates’ten yeni keşif fırsatları kampanyası

Seçtiklerimiz

Yepyeni şehirler keşfetmek isteyenleri, 21-22-23 Haziran günlerinde gerçekleştirilecek “Keşif Fiyatları” kampanyasında bekleyen yerler arasında; büyüleyici bir teknoloji ve alışveriş merkezi olan Hong Kong, muhteşem okyanusu, harika doğası ile gelenlerin hayran olduğu Maldivler ve bozulmamış tropik bir cennet olan Seyşeller bulunuyor.

Kampanya dahilinde Emirates Havayolu ile Hong Kong’a ekonomi sınıfı gidiş dönüş bilet fiyatı 471 Avro, Maldivler 779 Avro ve Seyşeller 644 Avro olacak. Kampanyalı fiyatlardan satış üç gün boyunca sürerken, alınan biletler 23 Eylül’e kadar kullanılabilecek. Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçları dahildir.

Emirates, İstanbul – Dubai arasında, genellikle uzun menzilli uçuşlarda tercih edilen, üstün teknolojiye sahip ve geniş gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 153 uçağı ile gökyüzünün en genç filolarından birine sahip. Dünyanın en hızlı büyüyen uluslararası havayolu şirketleri arasında yer alan Emirates, yolcularını 66 ülkede 113 noktaya taşıyor.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika