spot_img
spot_imgspot_img
19.1 C
İstanbul
Cuma, 12 Nisan 2024

Emirates’ten minik yolculara yepyeni yol arkadaşları

Seçtiklerimiz

Emirates, sadece yetişkin yolcularının değil, okul öncesi ve okul çağındaki çocukların da keyifli bir yolculuk gerçekleştirmesi için, sunduğu yeniliklere devam ediyor. 20 Kasım Evrensel Çocuk Günü’nü “Fly with Me Monsters/Yol Arkadaşım Canavar” adlı renkli koleksiyonuna yeni oyuncaklar ekleyerek kutlayan Emirates, genç gezginlere sekiz orijinal canavar karakterinin yer aldığı koleksiyona eklenen Zaive, Oggie, AirBoe ve Fangdango adlı yeni oyuncakları müjdeliyor.

Dünya çapında çocuklar arasında anlayışı teşvik eden bu özel günde Emirates web sitesinde ilham kaynağı çocuklar olan sanat eserlerinin yer aldığı özel bir çalışma da sergilenecek.

Okul öncesi yaştaki çocuklara yönelik olarak hazırlanan canavar temalı koleksiyona eklenen yeni oyuncaklar, Emirates’in Facebook topluluğu, dünya çapında çalışanları ve Emirates Skywards Skysurfer üyeleri tarafından verilen özgün isimleriyle genç globalistaların yaratıcı ruhunu yansıtıyor .

Koleksiyona eklenen Zaive, Oggie, AirBoe ve Fangdango adlı yeni oyuncak canavarların her birinin kendine özgü kişilik özellikleri ve ilgi alanları var. Kızılderili tarzında sarı saçlarıyla dikkat çeken ve coşkulu bir sporsever olan Zaive, kent simgeleri haline gelen ikonik yapıların önünde fotoğraf çektirmeye bayılan cesur gezgin Oggie, havacılık meraklısı ve uçak gözlemcisi olan AirBoe, kültürel konularda uzman olan Fangdango ile çocukların hayal gücü eğlenceli bir şekilde gelişiyor.

Yeni oyuncak canavarlar iki farklı kategoride sunuluyor; yumuşak polar battaniyelere sarılı pelüş karakterler “Battaniye Arkadaşları” ve güvenlik olgusunu aşılamak amacıyla emniyet kemeri takan küçük oyuncaklar “Emniyet Kemeri Canavarları”.

Beş saatin üzerindeki uzun menzilli tüm Emirates uçuşlarında okul öncesi çocuklara canavar oyuncaklar, diğer çocuklara ise dünyaca ünlü yaşam tarzı markası Quiksilver ile birlikte tasarlanan yolculuk temalı Quiksilver koleksiyonu sunuluyor.

Çocuk yolcular ayrıca aralarında E-kids dergisi, renkli boya kalemleri, Emirates markalı sırt çantaları ve termos çantalar, uyku için göz bandı ve ünlü Dr. Seuss kitaplarının bulunduğu mevcut çocuk ürünleri serisinin de tadını çıkarabilir. Yeni oyuncak koleksiyonu, 50 saatten fazla çocuk dostu televizyon programı ile güncellenen uçak içi eğlence sistemi ice ve çocuklara özel servis elemanları tarafından sunulan özel çocuk menüleriyle birlikte Emirates’in ailelere sorunsuz ve konforlu bir yolculuk sunma gayretini destekliyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika