spot_img
spot_imgspot_img
18 C
İstanbul
Çarşamba, 24 Nisan 2024

Emirates’ten “2013’e merhaba”

Seçtiklerimiz

Yeni yıla hayallerindeki destinasyonda girmek isteyenler için Emirates, Ekonomi Sınıfı biletlerinde erken rezervasyona büyük indirimler sunuyor.  

Emirates’in tüm uçuş ağında 120’nin üzerinde destinasyonu kapsayan bu özel fiyatlar, 25 Aralık 2012 ile 10 Ocak 2013 tarihleri arasında alınan biletlerde geçerli ve 18 Ocak – 10 Haziran 2013 tarihleri arasındaki seyahatleri kapsıyor.

Bu cazip indirimler, yolcuların, örneğin İstanbul’dan diğer Emirates destinasyonlarına 368 Avro gibi düşük bir ücretle uçabileceği anlamına geliyor. Bilet fiyatlarına havalimanı vergileri ve yakıt harçlarının dahil olduğu kampanya ile Ortadoğu’ya 368 Avro, Hint Yarımadası’na 536 Avro, Uzak Doğu’ya 576 Avro, Afrika’ya 605 Avro, Güney Amerika’ya 726 Avro, Hint Okyanusu’na 778 Avro, Avustralya’ya 887 Avro, Kuzey Amerika’ya 920 Avro ve Yeni Zelanda’ya 1011 Avro’dan başlayan fiyatlarla gidilebilir. İndirimli biletler, İstanbul’dan Ekonomi sınıfı gidiş-dönüş biletlerde geçerli ve tek yön seyahatlerde geçerli değil.

Emirates Uluslararası Satış Başkan Yardımcısı Thierry Antinori, “Hizmet kalitemizden geniş uçuş ağımıza kadar Emirates ile uçmak için pek çok neden sunuyoruz. Yeni kampanyamızla, 2013’e merhaba derken Ekonomi sınıfı fiyatlarımıza daha da büyük bir değer katıyoruz. Yolcularımıza en iyi fiyatlarla seyahat etmeleri için bir an önce biletlerini almalarını öneriyoruz” diyor.

74 ülkede 126 destinasyona uçan Emirates için 2012 yılı çok sayıda yeni destinasyonun eklendiği bir yıl oldu. Emirates bu yıl içinde Dublin, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Dallas Fort Worth, Seattle, Lusaka, Harare, Ho Chi Minh, Barselona, Lizbon, Washington DC, Adelaide, Lyon ve Phuket seferlerini başlattı. Varşova ve Cezayir ise önümüzdeki aylarda eklenecek diğer destinasyonlar.

Havayolu şirketi, ailecek seyahat edenler için özel çocuk menüleri ve aktivitelerinin yanı sıra ödüllü eğlence sistemi ice ile her koltukta isteğe bağlı 1.400 eğlence kanalı sunuyor. Ekonomi sınıfında check-in sırasında 30 kilogramlık bagaj haddi olan Emirates, bu konuda sektörün en cömert havayolu şirketi. “Hello Tomorrow/Yarına Merhaba” sloganıyla uçan Emirates, 194 uçaktan oluşan filosuyla dünyanın en büyük Boeing 777 ve Airbus A380 operatörü konumunda.  

Emirates hakkında detaylı bilgi almak, rezervasyon yaptırmak ve promosyonla ilgili hüküm ve şartları öğrenmek için seyahat acentenizi arayabilir ya da www.emirates.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika