spot_img
spot_imgspot_img
19.7 C
İstanbul
Pazar, 25 Şubat 2024

Emirates Ortadoğu’daki En İyi Wi-Fi, En İyi Yiyecek ve İçecek ödüllerine layık görüldü

Seçtiklerimiz

Emirates, 2022 APEX Regional Passenger Choice Awards®’ta En İyi Wi-Fi ve En İyi Yiyecek & İçecek ödüllerini kazandı

Dünyanın dört bir yanından yolcular Emirates’i Ortadoğu’daki En İyi Wi-Fi ve En İyi Yiyecek & İçecek ödüllerine layık gördü. Ödüller İrlanda’nın başkenti Dublin’de düzenlenen prestijli 2022 APEX Regional Passenger Choice Awards® töreninde havayoluna takdim edildi.

Bu yılki ödüller için, dünyanın dört bir yanından yaklaşık 600 havayolunun gerçekleştirdiği bir milyondan fazla uçuşta seyahat ettiği tasdiklenmiş yolculardan, havayolu deneyimlerine beş alt kategoride (koltuk konforu, kabin hizmeti, yiyecek & içecek, eğlence ve Wi-Fi) puan vermeleri istendi.

Emirates, mümkün olan en iyi yolcu deneyimlerini sunmak için aralıksız sürdürdüğü çalışmaları iki ödülle taçlandırırken ödüllerin dağıtılmaya başladığı 2010’dan beri kazandığı toplam APEX ödülü sayısını 30’a çıkardı.

En İyi Yiyecek & İçecek ödülü, Emirates’in yüksek kalite sunan, bölgesel lezzetlerden ilham alan yemek ve kapsamlı içecek menüsüne layık görüldü . Havayolunun ayrıntılara gösterdiği özen sayesinde, her damağa hitap eden 4600’e yakın tariften elde edilen 110’dan fazla yemek, düzenli bir operasyon ile uçağa yükleniyor. Emirates ayrıca en iyi şampanyalar, özel şaraplar ve alkollü içkilerin yanı sıra alkolsüz kokteyller ve içeceklerden, özenle seçilmiş çay ve kahvelere kadar geniş bir seçenek sunan içecek servisine de özel önem veriyor.

Bağlantıda kalmanın yerde olduğu kadar göklerde de vazgeçilmez bir ihtiyaç olduğunu bilen Emirates, 2007’de tüm filosunu cep telefonu bağlantısı ile donatan ilk havayolu olmasının yanı sıra, bugün her bir uçağında Wi-Fi hizmeti de sunuyor. Tüm Business ve First Class yolcuları ile Skywards Platinum ve üzeri yolculara ücretsiz bağlantı seçeneklerini uygun planlar ile sunan Emirates, geçtiğimiz yıl, MB kullanımlarını basitleştirmek için sınırlı planlarını sınırsız planlar veya süreli planlarla değiştirdi.

Emirates’in ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice, ailelere ve çocuklara özel 150 kanalın yer aldığı toplamda 5000’den fazla kanalla, global yolcu kitlesine hitap eden 40 dilde eşsiz bir içerik yelpazesi sunuyor. Ayrıca, 4000 saatin üzerinde film ve dizi, 3500 saate yakın müzik ve podcastin yer aldığı bir seçkinin yanı sıra spor tutkunları için büyük spor etkinliklerinin de yer aldığı beş canlı TV kanalı sunuyor. Uçak içi ice platformu bu yaz ve sonrasında seyahat eden herkes için yeni, heyecan verici ve özel içerikler sunacak.

Yolcularına daima “İyisiyle Uçun” vaadini sağlamak için kararlılıkla çalışan Emirates, tüm kabin sınıflarındaki yolcuları için üstün ürün ve hizmetlerini daha da ileri seviyelere taşımak adına büyük yatırımlar yapıyor. Emirates yakında 120 uçağını en yeni Premium Ekonomi kabiniyle donatmanın yanı sıra, diğer kabinlerde de en yeni iç mekan tasarımını hayata geçirmek için devasa bir kabin tadilat programı başlatacak.

APEX Passenger Choice Awards® koltuk konforu, kabin hizmeti, yiyecek & içecek, eğlence ve Wi-Fi kategorilerinde mükemmelliği ödüllendiriyor. Concur® şirketine ait dünyanın en yüksek puanlı seyahat organizasyon uygulaması TripIt® ile yapılan ortaklık sayesinde, anonim yolcu geri bildirimleri tarafsız ve üçüncü taraf yolcu geri bildirimlerine ve iç görülerine dayanıyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika