spot_img
spot_imgspot_img
29 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

Emirates, Bundan Böyle “Fly Better” Diyor

Seçtiklerimiz

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, 1 Kasım’da lansmanını yapacağı yeni reklam kampanyası ile sınırları zorlamaya devam ediyor. Türkçe’de “Daha İyisiyle Uçun” anlamına gelen “Fly Better” söylemi ile hizmetlerini bir başka boyuta çıkaran Emirates, yolcu taleplerini karşılama konusundaki başarısını kanıtlıyor.
 
Emirates Havayolu Başkanı Sir Tim Clark konuya dair yaptığı açıklamada: “1985 yılında bugün, Emirates, Dubai’den Karachi’ye, ilk yolcularını uçurmuştu. Şirket o zamandan beri kat kat büyürken, yolcularımıza verdiğimiz vaatte bir değişiklik olmadı. Emirates ile uçmak demek, daha iyi bir uçuş deneyiminin keyfini yaşamak demektir,” dedi.
 
Emirates’in Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Marka Bölüm Başkan Yardımcısı Boutros Boutros ise: “Yenilik yapma ve “daha iyi olma” güdüsü, Emirates’in DNA’sına işlemiş durumda ve bu da bizlerin, her kabin sınıfında keyifle ve rahat bir şekilde, tekrar tekrar yapılan hava seyahati deneyimini sağlamamıza imkân tanıyor. Emirates, her sınıftaki her koltukta kişisel TV ekranı sunan ilk şirket olmuştu; uçak içinde daha iyi uluslararası telefon ve Wi-Fi hizmetlerinin verilmesine önayak olduk; First Class’ta, özel süitlerin öncülüğünü yaptık; uçaklara bar ve duşlu spa hizmetlerini getirdik ve sanal pencereler gibi, ezber bozan ürünler sunmaya devam ediyoruz. Şimdi de bu üstünlüğü, gezginleri, Emirates’in “Fly Better” hizmetine davet ederek ortaya koyuyoruz” dedi.
 
Yeni Emirates kampanyası, 1 Kasım’da, şirketin ödüllü uçak içi eğlence sistemi olan ice ve birçok başka hizmetini ortaya koyan, gösterişli bir reklam spotu ile lanse edilecek. Popüler olmuş müzikal ‘The Greatest Showman’ın’ da yönetmenliğini yapmış olan Michael Gracey tarafından çekilen reklam filmi, izleyenleri, bir kabin ekibi üyesinin enerjik bir dansçıya dönüşerek, ice üzerindeki çeşitlilik taşıyan ve üstün nitelikli içerikleri temsil edecek şekilde, Bollywood danslarından Hip Hop dansına kadar farklı danslara geçiş yaptığı fantastik bir yolculuğa çıkarıyor. Film, Emirates’in ticari markasına yapılan bir gönderme ile sona eriyor.
 
Emirates’in yoğun küresel destinasyonlar ağına yönelik ikinci bir reklam filmi de aynı zamanda gösterime girecek. Bu ikinci film, bizlerin, özellikle kampanya için bestelenmiş olan, dikkat çekici şarkısı ile dünyada bir yolculuğa çıkaracak. İzleyicileri Kenya ovalarından Eiffel Kulesi’ne ve oradan da Dubai’deki ikonik Burj Khalifa’ya götürecek olan reklam filmi, Emirates’in destinasyonları ve uçak içi hizmetleri arasında yapılan kusursuz geçişlerle, Emirates’in özelliği haline gelen bir tarzda kurgulandı.
 
Kampanya, şirket içerisinde, Emirates’in Marka Bölümü Yöneticisi Richard Billington tarafından geliştirildi. ice reklam filmi, televizyonda ilk olarak,‘The X Factor UK’ adlı gözde eğlence programında, 1 Kasım tarihinden itibaren görücüye çıkacak ve sonrasında, her iki reklam filmi de Emirates’in başlıca pazarları olan İngiltere, Fransa, Almanya ve ABD’de gösterimesunulacak.
 
İlk “Emirates Fly Better” stadyum içi marka çalışması, Dubai’deki Meydan adlı yarışma alanında, yarış sezonunun başladığı 1 Kasım’dan itibaren lanse edilecek. Bunu, 3 Kasım’daki, dört gözle beklenen Arsenal- Liverpool futbolkarşılaşmasındaki, saha tabelalarında yapılacak olan küresel tanıtım izleyecek.
 
11 Kasım’da, sponsorluğunu Emirates’in yaptığı AC Milan da rakibi Juventus ile oynayacağı, yine iple çekilen Seri A maçında, Fly Better’ı, takım formalarında ilk kez kullanacak.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika