THY’nin Elazığ’dan direkt hac seferlerine başladığını ifade eden THY Elazığ Satış Müdür Vekili Erol Kurt, "15 Ekim’den itibaren Elazığ’dan Medine ve Cidde’ye direkt gidiş-geliş hac seferleri başladı. 6 Aralık’a kadar toplam 12 sefer planlandı.
Ayrıca şirketimiz yolculuk sırasında hacı adaylarımıza ikram edilen gıdaların tazeliği ve sıcak sunulabilmesi için Elazığ’dan bir firma ile anlaşma yapıldı" dedi.