spot_img
spot_imgspot_img
3.7 C
İstanbul
Çarşamba, 21 Şubat 2024

Dünya Moda Haftalarının Resmi Havayolu Oldu

Seçtiklerimiz

ETIHAD AIRWAYS DÜNYA MODA HAFTALARININ RESMİ HAVAYOLU OLDU

Bu büyük yatırım, bir havayolu için türünün ilk örneği
 
 
Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, WME | IMG ile imzaladığı işbirliği anlaşması ile yıl boyunca dünya çapında düzenlenecek 17 moda haftasının resmi havayolu sponsorluğunu üstlenerek moda sektörünü destekleyeceğini duyurdu. Etihad Airways, bir ilk niteliğinde olan bu çok uluslu işbirliği kapsamında New York, Londra, Milano, Berlin, Sidney ve Bombay’da gerçekleşecek moda haftası etkinliklerinin resmi havayolu olacak.
 
Etihad Airways Başkanı ve CEO’su James Hogan, işbirliği ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu Etihad Airways için devrim niteliğinde bir işbirliği. WME | IMG ile gerçekleştirdiğimiz bu benzersiz ilişki artık uluslararası moda camiası ile kilit pazarlarımızı birbirine bağlayacak. Bizim de sahiplendiğimiz “tutku” ve “yenilik” gibi kavramları göz önünde bulundurduğumuzda moda haftası etkinlikleri ve Etihad Airways ideal bir marka uyumunu temsil ediyor. Bir havayolu grubu için dünyada ilk olma özelliğini taşıyan bu anlaşma, geleneksel sponsorlukların ötesinde oluşu ile de bir dönüm noktası niteliğinde. İş modelimizin bir sonucu olarak Etihad Airways Partners, Abu Dabi ve dünya çapındaki konuklarımıza heyecan verici bir dizi yeni moda inisiyatifi başlatacak” dedi.
 
 
Etihad Airways, moda haftalarının açılışını 15 – 20 Mayıs 2016 tarihleri arasında Sidney’de gerçekleşecek olan Mercedes-Benz Fashion Week Avustralya ile yapacak. Etkinliği; Berlin, Bombay, New York, Londra ve Milano’da gerçekleşecek 5 sponsorluk takip edecek.
 
 
Airberlin, Air Serbia, Air Seychelles, Alitalia, Etihad Regional, Jet Airways ve NIKI havayollarının oluşturduğu Etihad Airways Partners da Etihad Airways’in WME | IMG ile anlaşmasını destekleyerek moda camiasından isimlerin yıl boyunca ulaşım ve bağlantılarına destek olacak.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika