spot_img
spot_imgspot_img
22.7 C
İstanbul
Cumartesi, 22 Haziran 2024

Coral Travel Rusya’nın 27 noktasından Mısır’a uçacak

Seçtiklerimiz

Rusya pazarının önde gelen tur operatörlerinden Coral Travel, Moskova ve Rusya’nın 26 kentinden Mısır’a direkt charter uçuşlarına başlayacağını duyurdu.

Coral Travel Basın Departmanı Başkanı Marina Makarkova, Vestnik ATOR’a konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Coral Travel’ın Rusya’nın 27 farklı noktasından Royal Flight ve Redwings havayolu firmalarıyla Mısır’a charter uçuşları düzenleyeceğini belirtti.

Coral Travel, Rusya’daki uçuş noktalarının önemli bir kısmından Mısır’ın tatil beldelerine haftada iki uçuş düzenleyecek.

Diğer yandan tur operatörü, müşterilerine Mısır’da yaklaşık 400 otelde tatil imkanı sunuyor.

Coral Travel’ın Mısır’a yönelik bu uçuş programı 2021 yılının Kasım ayından 2022 yılının Mayıs ayına kadar geçerli olacak.

UÇUŞ GERÇEKLEŞTİRECEĞİ RUSYA ŞEHİRLERİ

Tur operatörü Hurgada’ya Rusya’nın Moskova, Saratov, Tyumen, Kazan, St. Petersburg, Perm, Ufa, Yekaterinburg, Chelyabinsk, Nizhny Novgorod, Omsk, Samara, Novosibirsk, Arkhangelsk, Rostov-on-Don, Krasnodar, Krasnoyarsk, Voronezh, Surgut, Belgorod, Kaliningrad, Mineralnye Vody, Syktyvkar ve Volgograd kentlerinden uçuş düzenleyecek.

Şarm El Şeyh’e ise Moskova, Kaliningrad, St. Petersburg, Yekaterinburg, Kazan, Novosibirsk, Samara, Perm, Ufa, Kemerovo, Omsk, Çelyabinsk ve Krasnoyarsk noktalarından uçacak.

Ayrıca Coral Travel, sonraki aşamada Arkhangelsk, Belgorod, Irkutsk, Krasnoyarsk, Mineralnye Vody, Nizhny Novgorod, Orenburg, Rostov-on-Don, Surgut, Syktyvkar, Tyumen, Volgograd, Voronezh’den de Şarm El-Şeyh’e charter uçuşu düzenlemeyi planladığını duyurdu.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika