spot_img
spot_imgspot_img
15.7 C
İstanbul
Salı, 21 Mayıs 2024

Balayı Romantizmini Pegasus İle Çifte Katlayın

Seçtiklerimiz

İstanbul, 6 Haziran 2011–  Hayatlarının en önemli dönemi olan balaylarını unutulmaz kılmak isteyen yeni evli çiftler için için Pegasus, yurt dışında 27 noktaya düzenlediği uçuşlarla romantik alternatifler yaratmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi oluyor.

Pegasus’un internet adresi www.flypgs.com’dan bilet alanlar Beyrut, Marsilya, Paris, Roma ve Viyana gibi aşk şehirlerine tek yön vergiler dahil 69,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat ederek, hem romantik hem de hesaplı bir balayı geçirebiliyorlar.

Sıcak kumsalları ve hareketli gece hayatı ile balaylarının gözde destinasyonu : Beyrut

Muhteşem tarihi ile Akdeniz’in sıcak iklimini birarada sunan Lübnan’ın başkenti Beyrut, geçtiğimiz yıllarda geri aldığı “Doğu’nun

Paris’i” ünvanını kelimenin tam anlamıyla yaşatıyor. Savaşın izlerini hala taşımasına rağmen, canlılığını ve ışıltısını günün hiçbir saati kaybetmeyen Beyrut, barındırdığı tezatlarla insanı kendine hayran bırakıyor. Avrupa’yı aratmayan lüks otelleri, pahalı markaların donattığı vitrinleri, şehir merkezinden kısa bir mesafe uzakta olan plajları ile doğu ile batının harmanlandığı Beyrut’ta büyülü bir balayı için başlangıç olarak haftanın 7 günü gerçekleştirilen Beyrut uçuşlarından birini seçmek ilk atılacak adım olacaktır.

Balayında Deniz, Güneş, Kum ve Şarap Marsilya Demek

Balayında deniz, güneş ve kum tercih edenler bu üçlüye bir de iyi şarap, iyi yemek ve hareketli bir gece hayatı eklemek isterlerse, tercihlerini Marsilya’dan yana kullanabilirler. Fransa’nın 2. büyük şehrive Cote d’Azur bölgesinin merkez şehri Marsilya, Akdeniz sahil şeridi boyunca kıvrıla kıvrıla uzanan yollarıyla aşk filmlerinin doğal mekanı olma özelliğini taşır. Cezanne, Braque, Dufy, Derain, Marquet’inde bulunduğu birçok tanınmış ressama ilham kaynağı olan Marsilya’da balayı için Pegasus’un Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri  gerçekleştidirdiği Marsilya seferlerine bir çift bilet alarak rüya balayına adım atmak mümkün olacaktır.

Aşk Çeşmesi’ne para atarak Roma’da evliliğinizi ölümsüz kılın

Dünyanın önde gelen aşk şehirlerinden Roma’da geçirilecek bir balayı, evliliğinizi şehrin tarihi kadar uzun ve görkemli kılabilir… Görkemli binaları, ev sıcaklığındaki kafeleri, muhteşem lezzetteki makarna ve pizzaları ile aşkın tadının doya doya yaşanabileceği Roma’da, Aşk Çeşmesi’ne para atıp evliliklerini ölümsüz kılmak isteyenler için, www.flypgs.com  internet sitesinden haftanın 7 günü gerçekleştirilen Roma seferlerine çift kişilik bir bilet yeterli olacaktır.

Romantizm ve huzur dolu bir balayı için Milano Como Gölü

Balayınızı şehir karmaşasından uzakta, huzur ve romantizim dolu yaşamak istiyorsanız, Como Gölü kıyısındaki oteller balayında bu huzuru sağlayacak destinasyonlardan biri olabilir. Modanın kalbinin attığı bir şehirde daha hareketli bir balayı tercih edenler ise balayı için şehir merkezini  tercih edebilirler. Pegasus Hava Yolları’nın Milano Bergamo Havalimanı’na haftanın 7 günü düzenlediği tarifeli seferler, tercihe göre huzurun ya da eğlencenin ilk adımı olacaktır.

Aşkın Başkenti Paris

Aşk hikayelerinin değişmez başkenti Paris’te bir balayı, evliliği özel kılmanın hiç huşkusuz ki en romantik yolu… Eiffel Kulesi’nde romantik bir öpücük, Seine Nehrin’de tekneyle gerçekleştirilecek bir gezinti, Paris sokaklarında yapılacak bisiklet turları, balayını deniz-kum-güneş üçülüsünün dışında yaşamak isteyenleri bekliyor.

Balayı tatilini Paris’te geçirmek isteyenler için, Pegasus’un haftanın 7 günü gerçekleştiriken Paris uçuşları kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Üstelik, Pegasus’un Pre-Order uygulaması ile uçuştan 48 saat öncesinde verilecek siparişle servis edilecek, kalp şeklinde çikolatalı pasta, şampanya kadehleri ve şampanyadan oluşan  Aşk Menüsü ile balayına daha yolda başlamak mümkün!  

 

Pegasus Hava Yolları’nın internet sitesi www.flypgs.com’a girerek, Pegasus’un 27 yurt dışı noktasından birine alınacak çift kişilik bilet, evliliğin en özel günleri olan balayı günlerini unutulmaz kılmak için akıllı bir başlangıç olacaktır.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika