spot_img
spot_imgspot_img
6.9 C
İstanbul
Cuma, 8 Aralık 2023

Ayjet Uçuş Okulu, Cumhuriyetin 100. Yıl Kutlamalarında Gökyüzünde Unutulmaz Anlar Yarattı

Seçtiklerimiz

Cumhuriyetin 100. Yılında Ayjet Uçuş Okulu, Türk Havacılık Geleneğine Saygı Duruşunda Bulundu

İstanbul, Türkiye – Ayjet Uçuş Okulu, Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla kutlamak için Hezarfen Havaalanı’nda etkileyici bir etkinlik düzenledi. Türkiye’nin ulusal havacılık mirasına saygı gösterirken, bu özel dönemi kutlayan Ayjet, başkumandan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti olan Cumhuriyeti 100. yaşında pist üzerinde unutulmaz bir gösteriyle selamladı.

Ayjet Uçuş Okulu, Hezarfen Havaalanı’nda Cumhuriyetin 100. Yılını Gökyüzünde Kutladı

Etkinlikte, Ayjet personeli, öğrencileri ve misafir katılımcılardan oluşan 400 kişilik bir kadro, pist üzerinde oluşturulan “100.YIL” yazısının üzerinden kol uçuşu gerçekleştiren DA20 ve ZLIN uçaklarıyla izleyenlere büyüleyici anlar yaşattı.

AYJET Video: https://we.tl/t-Hc1eTMpYbv linkinden ulaşabilirsiniz.

Ayjet Uçuş Okulu, bu anlamlı organizasyonun gerçekleşmesine katkıda bulunan tüm aile üyelerine ve misafir katılımcılara sonsuz teşekkür ve şükranlarını sunuyor.

Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları, Ayjet’in havacılık sektöründeki taahhütlerine ve Türkiye’nin bağımsızlık ve modernleşme hikayesine olan katkısına bir vurgu olarak gerçekleştirildi. Ayjet Uçuş Okulu, Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacaklarına olan inancını yineledi ve bayramlarını tüm Türk halkıyla birlikte kutladı.

 

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika