spot_img
spot_imgspot_img
15.7 C
İstanbul
Pazartesi, 20 Mayıs 2024

AYJET Uçuş Okulu, 114. ve 116. Dönem Mezuniyet Törenleri

Seçtiklerimiz

AYJET 114.DÖNEM & 116.DÖNEM MEZUNİYET TÖRENLERİ

AYJET Uçuş Okulu, 114’üncü ve 116’ncı dönemlerinin mezuniyet törenini 20 Nisan 2024 Cumartesi günü mezun pilotlar ve aileleriyle birlikte Hezarfen Havaalanında gerçekleştirmiştir.

Hava yollarında pilot olmak hedefiyle AYJET Uçuş Okulunda uçuş eğitimine başlayan 12 genç pilot adayı, yoğun ve yorucu bir eğitimi başarıyla tamamlamanın haklı gururunu yaşamışlardır.

Törende, AYJET Okul Müdürü Naci UÇAR, 114.dönem birincisi Ahmet Turan ÜRESİNLER ve 116.dönem birincisi Doruk KIVRAK konuşma yapmışlardır.

Bugüne kadar AYJET Uçuş Okulu’nun yetiştirdiği 1778 mezun pilotun 1639’u kokpitteki yerlerini almış ve havayollarında uçmaya başlamıştır.

Sayısal başarıdan daha anlamlı olanı AYJET mezunu pilotların, uçtukları havayollarında göstermiş oldukları performans ile takdir ve beğeni toplamalarıdır.

Ayjet ailesi yeni mezun ettiği pilotlarla büyümeye ve hızla büyüyen Türk Sivil Havacılığına yetiştirdiği pilotlarıyla katkı sağlamaya devam ediyor.

Mezun pilotlara diplomalarının verilmesi, brövelerinin takılması, 114.dönem birincisi Ahmet Turan ÜRESİNLER ve 116.dönem birincisi Doruk KIVRAK’a armağanlarının takdim edilmesi ve fotoğraf çekimi sonrası, Hezarfen Havaalanında verilen ikram ile tören tamamlanmıştır.

Genç mezun pilotlara pilotluk kariyerlerinde başarılar ve emniyetli uçuşlar dileriz.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika