spot_img
spot_imgspot_img
18 C
İstanbul
Çarşamba, 24 Nisan 2024

Atlas Jet’ten öğrencilere %25 Özel İndirim

Seçtiklerimiz

Atlasjet’in gençlere yönelik olarak başlattığı ve ülkemizde öğrenim gören gençlerin uygun fiyata ve cazip koşullarda bilet almalarını sağlayacak olan Genç Atlas uygulamasının startı, Yakın Doğu Üniversitesi Bahar Şenliklerinin açılış gününde Atatürk Kultür ve Kongre Merkezin’nde Mahşer-i Cümbüş tiyatro oyunuyla verildi.
 
Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; Atlasjet işbirliğiyle Mahşer’i Cümbüş tiyatro oyunuyla başlayan Bahar Şenliklerinin açılış seramonisinde konuşan Yakın Doğu Turizm İşletmeleri Genel Müdürü ve Hastane Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan’ın ‘Bir Ada ülkesi olan ve gelirlerinin büyük bir bölümünü eğitim turizminden elde eden ülkemizin, üniversiteler adası olarak eğitim alanında sürdürülebilirliği yakalamasında, bu gün sizlere tanıtımı yapılacak olan atlasjetin genç atlas uygulaması gibi uygulamaların, yani siz öğrencilerimizin uygun fiyata cazip koşullarda bilet almanızı sağlaycak projelerin, bütün havayollarına genişletilerek arttırılması gerektiğine olan inancımı belirtmek istiyorum’ dediği kaydedildi.

Savaşan yaptığı konuşmada bu ve buna benzer, öğrencilerin uygun koşullarda bilet almalarının sağlanması, yani Kuzey Kıbrıs’a ulaşımı ucuzlatacak olan projelerin, özelde öğrencilerin yanı sıra, havayollarına ve üniversiteler ile ülkemize de olumlu yönde katkı yapacak önemli ve gerekli adımlar olduğunun altını çizerek Atlasjete bu anlamlı projeyi başlattığı için yakın doğu üniversitesi adına teşekkür ederek, genç atlas projesinin YDÜ öğrencileri ile Kuzey Kıbrıs’da öğrenim gören bütün öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni etti.
 

Atlas Jet’ten öğrencilere %25 Özel İndirim
 
Genç Atlas Kurucusu İstanbul Satış ve Pazarlama Müdürü Zafer Küçükşabanoğlu da yaptığı konuşmada göreve geldikleri günden itibaren gençler için proje yapmaya karar verdiklerini söyleyerek, bu projenin hedefinin de gençlerin uçaklardan indirimli olarak yararlanması olduğunu belirtti. Küçükşabanoğlu ‘projemizin hedef yerini Kıbrıs olarak belirledik. Hedefimiz Kıbrıs olduktan sonra YDÜ Mütevveli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel’e projemizi anlattık ve projemizin Yakın Doğu’dan başlatılması konusunda destek ve onay aldık, sayın Günsel’e desteklerinden ötürü Atlas jet adına teşekkür ediyorum.

Bu günden itibaren Atlasjet başta YDÜ gençleri olmak üzere Kuzey Kıbrıs’da öğrenim gören bütün gençlerin yanında olacak ve onlara önemli avantajlar sunacaktır. Ayrıca Atlasjet biletlerinde öğrencilere yönelik olarak başlattığımız %25’lik indirimin müjdesini de YDÜ’den vermek istiyorum. Öğrenci kimliğinizi göstermeniz halinde Atlasjet indiriminden yararlanabileceksiniz. Ayrıca indirimlerimiz bununla da sınırlı değil Atlasjet’e üye olduğunuz zaman indirimlerimiz %40’lara ulaşıyor’diye konuştu.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika