spot_img
spot_imgspot_img
22.8 C
İstanbul
Çarşamba, 17 Nisan 2024

AnadoluJet, İstanbul – Şırnak uçuşlarını başlatıyor

Seçtiklerimiz

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı arasında haftada 4 gün karşılıklı olarak düzenlenecek seferler; 4 Aralık 2013 tarihi itibariyle İstanbul’dan 08:55, Şırnak’tan 11:25 hareketle gerçekleşecek.
 
Halkın havayolu AnadoluJet, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Uçuş noktalarını belirlerken Anadolu’nun farklı bölgelerinin nabzını tutan ve ihtiyaçlara yönelik bir strateji izleyen AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Güneydoğu Anadolu’nun parlayan yıldızı Şırnak’a karşılıklı uçuşlarını başlatıyor.
 
Tarih boyunca yüzlerce medeniyete ev sahipliği yapan Şırnak’ı; ekonomik ve sosyal açıdan 2023 Türkiye’sine taşımak ve bölgenin tüm Türkiye’yle mevcut kültürel ve ekonomik bağını güçlendirme hedefiyle uçuş ağına ekleyen AnadoluJet, 4 Aralık 2013’tan itibaren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Pazar günleri olmak üzere haftanın 4 günü İstanbul – Şırnak arasında karşılıklı olarak sefer başlatıyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı arasında düzenlenecek seferler, İstanbul’dan 08:55, Şırnak’tan 11:25 hareketle gerçekleşecek.
 
2008 yılından beri “Uçmayan Kalmasın” felsefesiyle Anadolu’yu birbirine bağlayan, sunduğu ekonomik hizmetlerle Anadolu insanının hayatını kolaylaştıran AnadoluJet, İstanbul – Şırnak hat açılışıyla beraber bölgenin ticari ve kültürel etkileşim trafiğini arttırmayı, sınır bölgesinde ekonomi açısından parlayan bir Şırnak için destek olmayı hedefliyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika