spot_img
spot_imgspot_img
6.7 C
İstanbul
Pazartesi, 11 Aralık 2023

American Airlines’tan uçak içinde ücretsiz internet hizmeti

Seçtiklerimiz

American Airlines, Viasat bağlantılı uçuşlarda seyahat eden yolcular için 16 Aralık Çarşamba itibariyle ücretsiz Wi-Fi sunan JetBlue sistemine katıldı.JetBlue’da, yüksek kaliteli video akışı, web taraması ve daha fazlası dahil olmak üzere internete tam erişimle her zaman ücretsiz oldu .

American Airlines’ın ücretsiz hizmeti daha sınırlıydı, Artık Messenger Kids dahil Facebook Messenger’a erişiliyor.American Airlines önümüzdeki dört ay boyunca ücretsiz mesajlaşma ile bir “deneme” başlattı.

Her şey yolunda giderse, diğer hizmetlere, hatta tam web taraması ve akışına da yayılması planlanıyor. Şimdilik, bu sınırlı bağlantıdan yararlanmak için, Viasat donanımlı uçuşdan önce Facebook Messenger’ı indirmek gerekiyor.

Delta Havayolları da ücretsiz mesajlaşma da sunuyor. Ancak bunda WhatsApp ve Apple’ın Mesajlar uygulaması da fotoğraf, video ve SMS mesajlaşma hariç bulunuyor.

Facebook Messenger, birçok Airbus A319 ve A321’in yanı sıra Boeing 737-800’ler ve taşıyıcının 737 MAX’ı da dahil olmak üzere American Airlines’ın dar gövdeli filosunun yaklaşık % 80’ini kapsayan Viasat hizmetine sahip tüm uçaklarda kullanılabiliyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika