spot_img
spot_imgspot_img
20.3 C
İstanbul
Pazar, 23 Haziran 2024

Air News Times, 1.lik Ödülüne Layık Görüldü

Seçtiklerimiz

Airnewstimes e-Haber Kategorisinde zirveye oturdu ve 1.lik ödülüne layık görüldü

Ulaştırma Bakanlığı, Devlet Planlama Teşkilatı ve Bilgi Teknolojisi ve İletişim Kurumunun destekleriyle ihdas edilen bilişim yıldızları ödülleri İstanbul Kadir Has Üniversitesinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

 

Havacılık Haber portalımız e-Haber kategorisinde 1.lik ödülüne layık görüldü. Okurlarımızla Gurur duyuyoruz…

 TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE..!!!


 Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm 2010 yarışması sonuçları için TIKLAYINIZ


2010 Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışmasında, Türkiye’de global haber anlayışı içinde ilk adımı atan havacılık sitemiz airnewstimes.com e-haber kategorisinde 1.lik ödülüne layık görüldü.

 

Yarışmanın ödül töreninde ödülü alan AIRNEWSTIMES.COM Genel Yayın Yönetmeni Talip KIŞLAKÇI , yaptığı açıklama’da şunları söyledi ..


Havacılık Haber portalımız  30.09.2008 tarihinde kurulmuş olup, çok deneyimli bir ekipçe hazırlanmaktadır.  Kuruluşundan bu yana geçen zamanda airnewstimes.com , her geçen gün büyüyen okuyucu kitlesi ile ‘’Türkiye’nin Global Havacılık sitesi’’ hedefini kitlesine benimsetmiştir.

 

Tarafsız ve objektif habercilik ilkesiyle yola çıkan ekibimiz, havacılık sektörünün nabzını tutmayı ve sadece gerçek haber vermeyi amaçlamaktadır. Diğer haber sitelerinden çok farklı bir konuma sahip olan sitemiz, tüm haber kategorileri havacılık haberleri ile ilgili olup kısa sürede sessiz yükselişi ile ve ses getiren Global bir havacılık sitesi olmayı başarmıştır.

 

airnewstimes.com, Okuyucularının sektördeki talep ve beklentilerini, yoğun tecrübe ve konuya uzman ekibiyle objektif biçimde değerlendirmekte; Hızlı, dinamik, nesnel bir yaklaşımla okuyucuları ile paylaşmaktadır.

 

airnewstimes.com  Havacılık sitemiz çok farklı bir okuyucu kitlesine sahiptir.Ekip olarak planlı bir çalışma sonucu; Dünyada gelişen tüm havacılık haberlerini okuyucuları ile anında paylaşmakta, hızlı ve zamanlı büyümektedir.

 

Haber portalımız sosyal paylaşım ağlarında bile sektöründe 1. Numaralı okuyucu  takipçisine sahiptir. Sosyal paylaşım ağlarımız olarak şuan Twitter’de 2.000 ve Facebook’ta ise 10.000 aktif takipçimiz bizleri farklı ülkelerden takip etmektedir. Sitemiz her gün % 80 yenilenen ziyaretçisi ile havacılık sektörünün gözde sitelerinden biri olmuştur. Haber sitemiz 80 İlde ve 100 yakın ülkede farklı okuyucu kitlesi tarafından takip edilmektedir.


airnewstimes.com  Ekip olarak planlı bir çalışma sonucu; Dünyada gelişen tüm havacılık haberlerini okuyucuları ile anında paylaşmakta, hızlı ve zamanlı büyümektedir.

 

Genel Yayın Yönetmeni Talip KIŞLAKÇI , Ülkemizin en saygın sivil ve resmi kurumlarından T.C. Ulaştırma Bakanlığı ve Bilişim Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Sivil Toplum Kurumlarından TEDER, MOBISAD, TBV, TÜBİSAD, YASAD, TBGD ve etkinlik sponsorları olarak Getron ve IRM firmaları tarafından desteklenen bu saygın organizasyonda ödül almayı AIRNEWSTIMES.COM olarak bir gurur vesilesi kabul ediyoruz. 2. Yılımızda Türkiye’de 1. Olmanın sevinci içindeyiz. Bizleri bu yarışmada dünyanın neresinde olursa olsun destekleyen ve oylarını esirgemeyen okuyucularımıza minnettarız  ‘’Teşekkürler Türkiye’’ dedi.

 


Türkiye Bilişim Derneği tarafından 2009 yılından itibaren her yıl düzenlenen törenlerde 10 farklı kategoride 1,2 ve 3.lük almış projeler ödüllendirildi.


Organizasyonda, e-ik, e-finans, e-pazarlama, e-haber, e-eğitim, e-tr, e-iletişim, e-ticaret, e-hizmet ve e-sağlık alanında ilk üç dereceye giren projeler ödüllendirildi 

 

Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm 2010 yarışması sonuçları için TIKLAYINIZ

 

İşte ödül kazanan projeler ve dereceleri

 

e-Haber

1.      http://www.airnewstimes.com

2.      http://www.haber58.com

-Blog

1.      http://www.spaksu.com

2.      http://www.ikizanneleri.net

3.      http://www.blogdergisi.com/

e-Eğitim

1.      http://www.turktelekomakademi.com.tr/

2.      http://www.teknosaakademi.com

3.      http://www.fatih.bel.tr/

e-Genç

1.      http://www.tamindir.com

2.      http://www.fragman.web.tr/

3.      http://www.tipeez.com

e-Hizmet

1.      http://vatandas.uyap.gov.tr/

2.      http://www.telekombasvurum.com

3.      http://www.sms.uyap.gov.tr/

e-İletişim

1.      http://www.tipeez.com

2.      http://www.igeme.gov.tr

3.      http://www.sancaktepe.bel.tr/tv/canli.html

e-Kent/e-Şehir

1.      http://www.fatih.bel.tr/

2.      http://kadikoy.bel.tr

3.      http://www.sancaktepe.bel.tr/tikla-konus/red5phone.html

e-Mobil

1.      http://www.fatih.bel.tr/

2.      http://www.sms.uyap.gov.tr/

e-Sağlık

1.      http://www.ikizanneleri.net

2.      http://www.doktorgo.com

e-Ticaret

1.      http://www.boyutstore.com

2.      http://www.dilaykozmetik.com

3.      http://tablotablo.com

e- Devlet (e-tr)

1.      http://vatandas.uyap.gov.tr/

2.      http://www.fatih.bel.tr/

3.      http://www.ogm.gov.tr

 

En İyi Web Sitesi 

http://vatandas.uyap.gov.tr/

Haber Merkezi @ Air News Times

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika