spot_img
spot_imgspot_img
9.7 C
İstanbul
Cuma, 1 Mart 2024

Air France, 90. Yılını Kutlamak İçin Özel Bir Elbise Koleksiyonu Sunuyor

Seçtiklerimiz

Air France, Paris’in Ünlü Mağazası Galeries Lafayette’da Efsanevi Tarihini Sergiliyor

Air France, 90. yılını kutlama hazırlıklarına başladı. 7 Ekim 2023’te Air France, 90. yılını kutlayacak. Bu özel anı işaretlemek için şirket, Paris Operası balesinin kostüm tasarım atölyelerinin başı Xavier Ronze’a, şirketin efsanevi tarihini yansıtan beş ikonik elbise koleksiyonu oluşturması için bir istekte bulundu. 28 Eylül’den 10 Ekim 2023’e kadar Air France, bu elbise koleksiyonunu Galeries Lafayette Paris Haussmann’daki mağaza vitrinlerinde sergileyerek büyük bir sergi düzenleyecek.

Air France, Air Orient, Air Union, Société Générale de Transports Aériens, Compagnie Internationale de Navigation Aérienne ve Aéropostale şirketlerinin birleşiminden doğdu ve resmi olarak 7 Ekim 1933’te açıldı. O zamandan beri şirket, dünya çapında Fransız seyahat sanatını tanıtarak efsanesini yaratmaya devam etti. Bugün Air France, 240’den fazla uçaktan oluşan bir filo ile müşterilerine günlük 1.000’e yakın uçuş sunuyor.

Air France, 90 yıl boyunca teknoloji, yenilik ve uçak içi konforun yanı sıra seyahat, yemek, tasarım, haute couture, sanat ve mimarlık gibi alanlarda Fransız mükemmelliğini kutlamıştır. Şirket, benzersiz deneyimler sunarak dünya tarafından tanınan bir “je-ne-sais-quoi” olan Fransız mükemmelliğini kutlamaya devam ediyor. Air France, bu mükemmeliği ve en son trendlerin önde olma hedefini kutlayarak, şirketin efsanevi tarihini yeniden anlatan yeni tasarlanmış orijinal bir elbise koleksiyonunu dünyaya tanıtarak bu konuda benzersiz bir uzmanlık sergiliyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika