spot_img
spot_imgspot_img
29 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

Air Berlin, Rusya uçuş ağını büyütüyor

Seçtiklerimiz

Haber Merkezi @ Air News Times

       

Air Berlin,  yeni yıl için Rusya’ya olan servislerini arttırarak, Berlin ve Saint Petersburg arasındaki uçuş sayısını arttırıyor. Yaz ayından itibaren, Almanya’nın ikinci büyük havayolu Neva Nehri’ndeki önemli şehrine daha önceki yedi uçuşun yerine, haftada 13 uçuş sunuyor olacak.

       

Bu yeni servisler, Almanya başkentindeki merkez bağlantısıyla airberlin’in yeni bağlantılar sunmasına olanak veriyor. Aktarmalı uçuşlar, örneğin, Barselona, Malagai Alicante ve Palma de Mallorca’ya mevcut olacak. Roma, Napoli, Basel ve Salzburg’a aktarmalı uçuşlar da olacak. Saint Petersburg günlük uçuşları, ilk defa Viyana ve Zürih uçuşlarının yanı sıra, tüm Almanya güzergahlarına günlük dönüş uçuşlarını da mümkün kılıyor.

       

Bugün, Rusya zaten airberlin’in en önemli pazarı, bu da doğu-batı güzergahlarında seyahat eden yolcuların seyahat servislerinin geliştirilmesinin sebebidir. airberlin, Berlin-Tegel’de bir trasit alanı sunan tek havayolu, bu da ABD’ye geçiş yapan Rus yolcularının – örneğin, Miami ya da New York’a – Şengen vizesine ihtiyaç duymayacakları anlamına geliyor.

       

Saint Petersburg’a olan biletler 4 Ocak 2011 tarihinden itibaren rezervasyon için ayırtılabilir olacak.

       

         

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika