spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Salı, 23 Temmuz 2024

AHL`de unutulan eşyalar, satışa çıkarıldı

Seçtiklerimiz

Açılan valizlerden çıkan ilginç eşyalar arasında mikroskoptan zıpkına, sörf tahtasından koltuk değneklerine kadar bir çok ürün bulunuyor.

 

Piyasaya göre fiyatları oldukça uygun olan eşyalar arasında çeyizlik eşyalarla dolu bavul da yer alıyor. Avcılar Marmara caddesi Çağatay İş Merkezi’nde bir mağazada satışa çıkarılan unutulmuş ürünler yeni sahiplerini bekliyor.

 

Unutkan vatandaşların yolculukları sırasında Atatürk Havalimanı Dış hatlarda bıraktığı eşyalar ihale usulü ile bir esnaf tarafından satın alındı. Yaklaşık 10 kamyon olan eşyalar içerisinde cep telefonları, bilgisayarlar, elbiseler, oyuncaklar, kameralar, fotoğraf makineleri, mikroskop ve hatta hac malzemeleri konulmuş bavullar bulunuyor. Satışa sunulan bütün ürünlere vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Normal fiyatlarının yüzde 60 daha uygununa satılan ürünler, yeni sahiplerine ulaşmayı bekliyor. .

 

Yaklaşık 13 yıldır ihale ile havalimanı ürünlerini alan iş yeri sahibi Aziz Korkmaz, fiyatların normalden çok ucuz olduğu için vatandaşın yoğun ilgi göstereceğini belirtti. Bavullardan ilginç eşyalar çıktığını belirten Korkmaz, örnek olarak rafta duran mikroskobu gösterdi. Ürünlerin piyasaya göre yarı fiyatına sattıklarını açıklayan Korkmaz, " Piyasada bile bulamayacağınız her şey burada mevcut. Bavullar açıldıkça ilginç eşyalar da çıkmaya devam ediyor. Şuan mikroskop, zıpkın ve sörf tahtasının yanı sıra, elbiseler çeşitli elektronik eşyalar da satılacak." diye konuştu.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika