spot_img
spot_imgspot_img
6.7 C
İstanbul
Pazartesi, 11 Aralık 2023

ABD’de Yolcu uçağı birbirine kattı! ‘İnsan kaçakçılığına uğruyorum’

Seçtiklerimiz

Sosyal medyada tıklanma rekorları kıran videoda, genç kadının ‘insan kaçakçılığına uğradığını’ söyleyerek uçağı birbirine kattığı görüldü.

ABD’de, Kansas’tan New York’a sefer düzenleyen uçaktaki genç bir kadın uçaktan indirilmek istendiği sırada, ‘insan kaçakçılığı kurbanı’ olduğunu öne sürerek bağırarak görevlilerle kavgaya tutuştu.

Tuhaf olay, yakın tarihte Kansas City’ye giden bir Southwest Havayolları’na ait bir uçakta meydana geldi.

İnternette geniş çapta paylaşılan bir dakikalık video, genç bir kadın yolcunun uçak koridorunda havayolu personeliyle karşı karşıya gelmesiyle başlıyor.

Geçtiğimiz Salı günü, sosyal medyaya yüklenmesinin ardından kısa sürede viral olan videoda; siyah kapüşonlu giyen ve başına güneş gözlüğü takan kadının mürettebatla kavga ettiği görüldü.Uçağın koridorlarında çığlık atan kadın bağırarak şöyle diyordu:

“Çekilin üzerimden! İnsan ticarete maruz kalıyorum, insan ticaretine maruz kalıyorum! Beni yalnız bırakın! Bu TikTok’ta olacak, bu yüzden deli gibi görünüyorum ama insan kaçakçılığına maruz kalıyorum. Üzerime bir şeyler koymaya çalışıyorlar, çekilin! Defolun gidin!”

Genç kadın, bağırmaya devam ederken yumruklarını kaldırarak görevlileri uzaklaştırmaya çalıştı. Bu sırada, bileklerini tutarak onu engellemeye çalışan kabin memuruna dönüp onu iterek, ‘defol git!’ diyerek bağırmayı sürdürdü.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika