spot_img
spot_imgspot_img
3.7 C
İstanbul
Çarşamba, 21 Şubat 2024

ABD’de uçak kazasında cesetlere ulaşıldı

Seçtiklerimiz

Yetkililer Supersition Dağlarındaki bir uçuruma önceki gün çakılan uçakta bulunan, aralarında pilotun da bulunduğu 3 erkek ile 3 çocuğun cesetlerine ait parçalara dün ulaşıldığını bildirdi. 
 
ABD’nin Arizona eyaletine bağlı Phoenix kentinde düşen küçük uçaktaki 6 kişinin cesedine ulaşıldı. Yetkililer Supersition Dağlarındaki bir uçuruma önceki gün çakılan uçakta bulunan, aralarında pilotun da bulunduğu 3 erkek ile 3 çocuğun cesetlerine ait parçalara dün ulaşıldığını bildirdi. 

Ölen çocukların uçağın 39 yaşındaki pilotu Shaw Perry’nin yaşları 6 ile 9 arasında değişen 2 oğlu ile bir kızı olduğunu belirten yetkililer, çocukların, annelerinden boşanmış olan babalarıyla Şükran Günü hafta sonu tatilini birlikte geçirmek amacıyla seyahat ettiklerini kaydetti. Perry’nin küçük bir havacılık şirketi bulunduğunu ve uçağın Phoenix kentinin banliyösü Mesa’da bulunan çocukları aldıktan sonra tekrar Safford’a döndüğü sırada düştüğü belirtildi.

Ölen diğer kişilerin uçağın yardımcı pilotu ile makine teknisyeni olduğunu bildiren yetkililer, uçağın, havanın karanlık olması nedeniyle pilotun dağın tepesini gözden kaçırması nedeniyle düştüğünü belirtti. 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika