spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Pazar, 14 Temmuz 2024

2 Afgan askerinin dehşet verici uçak görüntüleri.!

Seçtiklerimiz

Korkunç ölüm. Taliban’dan kaçmak için uçağın tekerine kendini bağlamıştı
Taliban’ın yönetimi ele geçirdiği Afganistan’dan dehşete düşüren görüntüler geliyor. İran medyasında yer alan bir görüntüde Taliban’dan kaçmak için kendilerini tekerleğe bağlayan iki kişi feci şekilde can verdiği iddia edildi.

Afganistan’ı ele geçiren Taliban’ın halkta yarattığı panik ve korkunun boyutu giderek büyüyor. Yaşanan trajedi ile ilgili yürek sızlatan ve dehşete düşüren görüntüler geliyor.

Binlerce insan Kabil Havalimanı’nda uçak bularak kaçmak isterken İran medyasının paylaştığı görüntülerle ilgili kan donduran iddialar ortaya atıldı.

Tehran Times, “Kabil’den ayrılan bir uçağın tekerleklerine kendilerini bağlayan iki kişi trajik bir şekilde düşerek can verdi” ifadesini kullandı.

Medya kuruluşu, paylaştığı görüntüleri yorumlarken havalanan bir uçaktan iki kişinin kısa bir arayla uçağın tekerleklerinden düştüğünü ve yere çakıldığını iddia etti.

Görüntüler ile ilgili daha fazla detay paylaşılmazken, bu iki kişinin yaşamını yitirdiği öne sürüldü.

Tehran Times’ın Twitter üzerinden paylaştığı bir diğer videoda da benzer görüntüler ortaya çıktı. Bu videoları yorumlayanlar ise bazı Afganların uçağın motor kısmına tutunduğu ve bu sayede ülkeden kaçmaya çalıştıkları iddiasında bulundu.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika