spot_img
spot_imgspot_img
17.1 C
İstanbul
Perşembe, 18 Nisan 2024

Yeni Eurowings Destinasyonlarını Seçer misiniz?

Seçtiklerimiz

Eurowings müşterileri ilk kez havayolunun uçuş ağına karar veriyor – Daha fazla bilgi için www.vote-and-fly.com
 
· Büyük canlı yayın Facebook’ta olacak
 
· İki kişi Eurowings’in yeni destinasyonlarından 50 uçuş hakkı kazanacak

Alman havayolu şirketi Eurowings Avrupa’da en hızlı büyüyen havayolu olmaya devam ediyor. Her gün 670 uçuşla 90,000 yolcuyu Avrupa, Amerika, Karayipler ve Uzak Doğu’nun rüya destinasyonlarına taşıyor. Uçuş ağı, yaklaşık 50 ülkede popüler noktaların da dahil olduğu 160’tan fazla destinasyonu kapsıyor.

 
En çok uçuş ağına sahip olmanın vermiş olduğu fikirle, Eurowings’in bundan sonraki en çok tercih edilen rotasının neresi olduğunu müşterileri oylarıyla belirleyecek. Bu sayede diğer yolcular da Eurowings’in en çok tercih edilen Avrupa destinasyonunun hangisi olduğuna karar verecek. Yolcular http://www.vote-and-fly.com/ sitesine girerek bu kampanyanın bir parçası olup favori destinasyonlarının hangisi olduğunu seçebilecek. Oylama sonunda en çok oy alan üç destinasyon seçilecek ve sonuçlar Ekim ayındaki büyük finalde Facebook üzerinden canlı olarak açıklanacak.
 
En popüler şehir hangisi olacak? Biarritz, Brac, Belfast veya Bergen mi? Trieste, Castellón ya da Shannon olabilir mi? Buna Eurowings yolcuları karar verecek. Kararı biraz zorlaştırmak için web sitesinde her destinasyon için canlı bir video klip olacak. Her gün on destinasyon, on klip, on öneri yolcuların beğenisine sunulacak. Siz de favori destinasyonunuzu seçmek için tüm video klipleri http://www.vote-and-fly.com/ adresinden izleyebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika