spot_img
spot_imgspot_img
15.3 C
İstanbul
Salı, 16 Nisan 2024

Voyager’ın En İyi Uçak İçi Eğlence Ödülü Emirates’e

Seçtiklerimiz

Emirates’in tüm sınıflardaki yolcularına en kısa mesafeli uçuşlar dahil tüm uçuşlarında ve her koltuğun arkasında sunduğu uçak içi eğlence sistemi “ice” (Information / Bilgi, Communications / İletişim, Entertainment / Eğlence) tüm dünyadan yüzlerce sinema filmini, televizyon kanalını ve çağdaş müzikten klasik müziğe binlerce müzik parçasını kapsayan 1500’e varan eğlence kanalı seçeneği sunuluyor.

Marka ruhunun temelinde ve odak noktasına ‘hizmet’i koyan Emirates, dünyanın da en hızlı büyüyen havayolu şirketi olarak öne çıkıyor. Yolcularının uçuş öncesi, sırası ve sonrasında ‘en iyi şekilde hizmet’ vermeyi ilke edinen marka; bu yaklaşımını Voyager Dergisi’nden aldığı ödülle de bir kez daha gösterdi.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Emirates Türkiye, Romanya ve Bulgaristan Genel Müdürü Bahar Ahmet Birinci şunları söyledi: “Seyahat sektörünün önde gelen ve yol gösterci yayınlarından biri olan Voyager’dan aldığımız bu ödül, işimizi ne kadar doğru yaptığımızı bir kez daha gösterdi. Bu bize ayrıca büyük onur ve gurur veriyor. ‘Hizmet’ kavramı işimizin olmazsa olmazı. Kurulduğumuz günden bu yana önemsediğimiz konuların başında tabii ki yolcularımıza en iyi seyahat konforunu yaşatabilmek. Uçuş sonrası gülümseyerek ayrılan her yolcumuz bizler için büyük önem taşıyor. Daima verdiğimiz hizmeti daha da mükemmele ulaştırabilmek ise en büyük hedefimiz.” 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika