spot_img
spot_imgspot_img
14.3 C
İstanbul
Pazar, 14 Nisan 2024

Vodafone Red ve Borajet İşbirliğinde %50 indirim

Seçtiklerimiz

Araç kiralamadan lounge hizmetine kadar pek çok alanda abonelerine önemli avantajlar sunan Vodafone Red, Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden Borajet ile işbirliğini bu yaz sezonunda da sürdürüyor. 31 Mayıs 2016 tarihine kadar Borajet’ten uçak bileti alan Vodafone Red’liler, 1 Ekim 2016 tarihine kadar yapacakları tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarda %50 indirim fırsatından yararlanabilecek.
 
 
9 Mayıs 2016 – Sunduğu avantajlarla abonelerinin hayatını kolaylaştıran Vodafone Red, Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketlerinden Borajet ile işbirliğini bu yaz sezonunda da devam ettiriyor. Vodafone Red aboneleri, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar satın alacakları Borajet uçak biletlerine vergiler hariç %50 indirimle sahip olabilecek. Vodafone Red’liler 1 Ekim 2016 tarihine kadar olan tüm yurtiçi ve yurtdışı Borajet uçuşlarında önemli avantaj sağlayacak. Promosyon biletlerin yanı sıra 19-20-21-22 Mayıs, 1-2-3-4 Temmuz, 8-9-10-11 Temmuz, 9-10-11-12 Eylül ve 16-17-18-19 Eylül tarihlerindeki biletler ise kampanyaya dahil olmayacak.
 
 
Vodafone Red’liler, Vodafone Avantaj Cepte uygulaması üzerinden veya BORAJET yazıp 6666’ya göndererek kampanya şifresi alabiliyor.
 
 
Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları söyledi:
 
 
“Vodafone Red markamızla abonelerimizin ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayarak hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Sürekli yeni fırsatlarla zenginleştirdiğimiz Vodafone Red dünyasında abonelerimize seyahat ederken sunduğumuz avantajları bu yaz sezonunda da sürdürüyoruz. Vodafone Red’liler 31 Mayıs 2016 tarihine kadar Borajet’ten her yöne uçuş biletlerini %50 indirimle satın alabilecek. Abonelerimiz, seyahatlerinde diğer Vodafone Red avantajlarından da özgürce faydalanabilecek. Herkesi Vodafone Red’in kolaylıklarla dolu dünyasına davet ediyoruz.”
 

Vodafone Red ile seyahat hem kolay hem keyifli
 
Vodafone Red dünyasının sunduğu seyahat avantajları uçak bileti indirimiyle sınırlı kalmıyor. Vodafone Red’liler, Budget’ta %50 indirimli araç kiralama imkânından, havaalanında ücretsiz lounge hizmetinden, havaalanı VIP transfer hizmetinden, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ücretsiz hızlı geçiş hizmetinden, restoranlarda ve yazlık mekânlarda %50’ye varan indirim fırsatlarından da yararlanabiliyor. Ayrıca, tüm Vodafone’lularla ve sabit hatlarla sınırsız konuşurken, “Her Şey Dahil Pasaport” hizmeti kapsamında 51 ülkede tarifelerindeki tüm dakika, SMS ve interneti sanki Türkiye’deymiş gibi özgürce kullanabiliyorlar.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika