spot_img
spot_imgspot_img
8.5 C
İstanbul
Perşembe, 29 Şubat 2024

Vestel TAV’ın havalimanlarını aydınlatıyor

Seçtiklerimiz

Havalimanı işletmeciliğinin lider markası TAV ile İzmir Adnan Menderes, İstanbul Atatürk ve Ankara Esenboğa Havaalanlarının aydınlatma çözümleri için işbirliği yapan Vestel LED Aydınlatma, insan hayatına dokunan ve ülkemizin enerji verimliliğine katkı sağlayacak projelere öncülük ediyor.

Vestel LED Aydınlatma, İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar, Ankara Esenboğa Havalimanı iç hatlar ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar terminallerinin aydınlatmasında kullanılan LED Downlight ürünleri ile yolculara şık, konforlu ve ferah bir bekleme alanı sunuyor.

Standart ampullere oranla yok denecek kadar az UV ışını salınımı yapan LED Downlight ürünlerinde manyetik alan bulunmaması da yolcuların sağlıklarını tehdit etmiyor, göz rahatsızlıklarına davetiye çıkarmıyor.

Geçtiğimiz yıl yüzde yüz yerli Sokak Aydınlatma Armatürlerinin üretimine başlayan Vestel LED Aydınlatma, Sokak Aydınlatma Armatürleriile de İzmir Adnan Menderes Havalimanı açık otoparkı için aydınlatma çözümleri sunuyor.

Vestel LED Aydınlatma, Sokak Aydınlatma Armatürlerive özel aydınlatma tasarımları ile otoparkın mevcut karanlık alanlarını gidererek, dış mekan güvenliğini artırıyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir havalimanları,  aydınlatmada Vestel LED Aydınlatma ürünlerinin kullanılmaya başlanmasıyla yüzde 80’e varanenerji tasarrufu sağlayacak.

En az 35 bin saat ömre sahip LED Aydınlatma ürünleri ile havalimanları için yapılan yatırımın 7 ay gibi kısa bir sürede geri dönüşü alınacak.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika