spot_img
spot_imgspot_img
23.7 C
İstanbul
Perşembe, 21 Eylül 2023

Uluslararası Rezalet

Seçtiklerimiz

ULUSLAR ARASI STANDARTLARA SAHİP

Uluslar arası standartta hizmet veren Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü Gaziantep Havalimanı şehrimizde son 2 gündür devam eden sağanak yağış karşısında sınıfta kaldı. Sağanak yağış karşısında tavanı akan hava meydanında yolcular başta olmak üzere görevli personeller perişan oldu. Çatısı tamamen akan hava limanında bekleme salonu sulara gömüldü. 

İÇERİSİ DIŞARISI FARK ETMEDİ

Sağanak yağış karşısında hava limanının yolcu bekleme salonuna akın eden yolcular çatıdan akan yağmur suları karşısında çaresiz kaldılar. Biletli yolcuların saatler süren perişanlığı karşısında yetkililer çaresiz kaldı. Yurt içi yolcu giriş ve çıkış kapısında yığılan yolcuların aprona ulaşmaları dakikalar sürdü. Çatısı önemli oranda sağanak yağış karşısında delinen hava limanın talihsiz bir sınav geçirdi. Bekleme salonunun zemini çatıdan akan yağmur suyu nedeniyle yürünemez hale geldi. 

YOLCULAR İSYAN ETTİ

Sağanak yağışla birlikte suya gömülen hava limanı yolcu bekleme salonunda görevliler yaşanan bu durum karşısında çaresiz

kaldılar. Çatıdan akan yağmur suyunu engellemek için naylon kapları zemine koyan görevliler, bu ilkel yöntemle de soruna çözüm bulamadı. Sulara gömülen bekleme salonunda yolcular ıslanmamak için büyük mücadele verdiler. Yolcuların isyan ettiği bu görüntülerin bir daha yaşanmaması için yetkililer bir an önce acil önlemler alması konusunda uyarıldılar. Yağmur suyunda etkilenen başka bir kısım ise danışma oldu. Danışma bölümünün üst kısmı yağmur suyundan korunması için naylonla kapatıldı. 

- Keyvan Aviation -spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika