spot_img
spot_imgspot_img
18.7 C
İstanbul
Pazartesi, 20 Mayıs 2024

Uçuşlar Bristol Havaalanı’ndan Gerçekleşecek

Seçtiklerimiz

Günlük iki defa gerçekleşecek uçuş 19 koltuklu Jetstream uçağı tarafından serviste olacak ve Pazartesi’den Cuma’ya Bristol’dan 09:40’ta hareket edip Jersey’e 16:20’de dönecek. Diğer bir uçuş ise Pazar akşamları için ikinci hafta içi servisiyle aynı zamanda planlandı, Bristol’den Jersey’a doğru 17:45’te hareket edecek.

 

Yeni rotanın, yaz boyunca Güney Doğu tatilcilerinin Jersey’in mükemmel sahilleri ve ılık ikliminden yaralanmak için kısa seyahat zamanından faydalanmasıyla popüler olması bekleniyor. Başlangıç uçuşunu işaretlemek için, Bristol Havaalanı’nın check in’de şezlonglar ve güneş şemsiyeleriyle, yolculara servis edilen çilekler ve kremayla bir yaz sahili sahnesi yaratıldı.

 Zürih’e uygun bir uçuş da, Güney Doğu’dan İsviçre şehrine en hızlı seyahat zamanı sunarak Jersey aracılığıyla Blue Island ile mevcut olacak.

 

Bristol Havaalanı, direkt uçuşlar tarafından servis yapılan 22 ülkeye 80’den fazla programlanmış güzergahla Jersey yolcuları için pek çok bağlantı sunuyor.

 

Blue Islands’ın “gizli ücret yok” fiyat prensibi, bedava bilet değişikliklerini ve bagaj ya da kredi kartı ödemesi için ek ücret olmamasını içeriyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika