spot_img
spot_imgspot_img
18 C
İstanbul
Çarşamba, 24 Nisan 2024

Turkish Technic Ziyareti

Seçtiklerimiz

Heyette Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Aydın’la birlikte Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şerafettin Erel, Dekan Yardımcıları ve öğretim üyelerimiz yer almışlardır.

Ziyaret süresince heyetimiz şirketin Mali ve İdari işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fazıl Çiftçi tarafından karşılanmış ve Genel Müdür Doç. Dr. İsmail Demir ve Sayın Halil Tokel’e nezaket ziyareti yapılarak, Türkiye’deki havacılık sektörünün bugünü ve yarını konusunda bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

Görüşmelerde ayrıca üniversitemizin bu yıl ilk defa Sivil Havacılık İşletmeciliği ve Uçak Mühendisliği programlarına öğrenci alan Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi bünyesinde yapacağı her türlü bilimsel araştırma, etkinlik ve eğitim çalışmalarına destek sözü alınmıştır.

Heyetimiz Genel Müdür Yardımcısı Fazıl Çiftçi ile birlikte firmanın bakım-onarım çalışmalarını yürüttüğü hangarlarda çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi almıştır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğü ve Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanlığı olarak bu ziyaretin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Türk Hava Yolları Teknik A. Ş. Genel Müdürü Sayın Doç. Dr. İsmail Demir’e ve onun şahsında samimi görüş ve önerilerinden dolayı Sayın Halil Tokel’e, ayrıca tüm temaslarımız sürecinde heyetimize eşlik eden Genel Müdür Yardımcısı Sayın Fazıl Çiftçi’ye misafirperverliğinden dolayı özellikle teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika