spot_img
spot_imgspot_img
21 C
İstanbul
Cuma, 14 Haziran 2024

Turkish Cargo’nun Kurumsal Web Sitesi Yenilendi

Seçtiklerimiz

Küresel hava kargo sektörünün en hızlı büyüyen markası olan Turkish Cargo’nun, internetteki yüzü, kurumsal web sitesi yenilendi ve tüm dünyada erişime açıldı.  Yalın ve daha işlevsel şekilde tasarlanan yeni arayüz ile kullanıcılar, Turkish Cargo’nun ayrıcalıklı dünyası hakkında istedikleri bilgiye kolaylıkla ulaşabilecekler. 
 
Tarife, kargo takibi, terminal ücretleri, uçuş ağı, filo, istasyon bilgileri sorgulama gibi sık kullanılan işlemlerin çevrimiçi yapılabileceği yeni web sitesinde, kullanıcılar Turkish Cargo’nun dünyanın 122 ülkesindeki müşterilerine sunduğu ürün, içerik ve hizmetlerine dair güncel bilgiye kolaylıkla ulaşabilecek. 
 
Dizüstü ve masaüstü bilgisayarların yanı sıra tablet, akıllı telefon gibi çeşitli mobil cihazlarla da uyumlu şekilde çalışabilen yeni tasarım, geçmiş kullanıcı deneyimlerinden yola çıkılarak hazırlandı ve işlevsellikte kullanıcı deneyimini en üst noktaya çıkarmayı hedefliyor. 
 
Global hava kargo markası Turkish Cargo, 2023 yılında dünyanın ilk beş hava kargo markasından biri olma hedefi kapsamında, dijitalleşme süreçlerinde önemli adımlar atmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika