spot_img
spot_imgspot_img
27.7 C
İstanbul
Perşembe, 20 Haziran 2024

Turkish Cargo’dan, Bangalore’ye kargo seferleri

Seçtiklerimiz

Dünyanın 124 ülkesine hizmet sağlayan ve en hızlı büyüyen hava kargo markalarından biri olan Turkish Cargo, Hindistan’ın Karnataka eyaletinin başkenti olan, en büyük ve en kalabalık nüfusa sahip üçüncü şehri olan Bangalore’ye kargo seferleri düzenliyor.

 

Yıllık 170 bin tonla yüksek bir ihracat potansiyeline sahip olan Bangalore’nin, Orta Doğu bölgesinde yer alan noktalarımızla birleştirilerek güçlü bir hat oluşturulması hedeflenmektedir. Bangalore seferleri, Airbus 330-200F tipi kargo uçağıyla icra ediliyor.

 

Havacılık-uzay sanayi, IT endüstrisi, bilgisayar ve yüksek teknoloji ürünlerinin üretim merkezi konumunda yer alan ve silikon vadisi olarak da adlandırılan güçlü bir ihracat pazarına sahip olan Bangalore, ihraç ettiği; ilaç, bozulabilir (meyve ve sebze), elektronik, mühendislik, değerli eşyalarla öne çıkıyor.
 
Uçuş ağına eklediği yeni destinasyonlar, mevcut altyapısı ve gerçekleştirdiği yatırımlarla sürdürülebilir bir büyüme sağlayan Turkish Cargo; mevcut uçuş ağında bulunan 300’den fazla destinasyonda da kapasitesini sürekli arttırmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika