spot_img
spot_imgspot_img
26.4 C
İstanbul
Salı, 23 Temmuz 2024

TÖSHİD’in Yeni Başkanı Mehmet T. Nane Oldu

Seçtiklerimiz

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği (TÖSHİD) Başkanı oldu.
 
Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği’nin (TÖSHİD) yeni yönetim ve denetim kurulunun belirlendiği 20. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın ardından, yeni yönetim kurulu 16 Ocak Çarşamba günü bir araya gelerek yeni TÖSHİD Başkanı’nı seçti. Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, TÖSHİD’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi.
 
Eski TÖSHİD Başkanı Teoman Tosun’a ve yönetime teşekkürlerini sunan yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet T. Nane, “Türk sivil havacılık sektörü, 2003 yılından bu yana Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizin yoğun desteğiyle hızlı bir şekilde gelişti ve modernleşti.

TÖSHİD de uygulanan bu geliştirici politikaların destekçisi olarak sektörümüzün gelişime katkı sağlamak adına çalışıyor. Derneğimizin bu anlamda çok önemli bir misyonu var. Kıymetli üye şirketlerimiz de desteğiyle, Türk sivil havacılığını dünyada parlayan bir yıldız haline getirmek için çalışmalarımızı var gücümüzle sürdüreceğiz.” dedi.

Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği (TÖSHİD) Yeni Yönetim Kurulu

 
Mehmet Tevfik NANE-Başkan (Pegasus Havayolları GM)
 
Teoman TOSUN-Başkan Yrd. (Onur Air GM)
 
M. Hakan BAYRAMİÇ-Başkan Yrd. (ULS Havayolları GM)
 
Kürşad KOÇAK-Başkan Yrd. (HAVAŞ GM)
 
Ersel GÖRAL-Genel Sekreter (İSG GM)
 
Hacı SAY-Muhasip Üye (Freebird-Danışman)
 
Hakan BABİLA-Üye (Turkish Do&Co-Koordinatör)

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika