14.9 C
İstanbul
Salı, 7 Aralık 2021

THY’den yurt dışı uçuşlar için yeni kampanya

Haftanın Haberleri

Türk Hava Yolları, yeni bir kampanya duyurusu yaptı. Türk Hava Yolları (THY), Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya gidiş-dönüş her şey dâhil 99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla seyahat imkânı sunuyor. Biletler bugün (1 Şubat) itibarı ile satışa sunuldu.

THY tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için vize veya pasaport gerektirmeyen uçuş noktaları da dâhil birçok şehri 99 Dolar’dan başlayan fiyatlarla keşfedebileceği belirtildi.

THY’nin transfer merkezi İstanbul’dan:

Balkanlar’da Kişinev 99 USD; Bükreş, Cluj, Zagreb 109 USD; Sofya, Ljubljana, Saraybosna, Üsküp, Priştine 119 USD; Belgrad 129 USD, Podgorica 139 USD’den başlayan fiyatlarla;

Ukrayna’da Kharkiv, Lviv, Zaporijya 99 USD; Kherson 119 USD; Kiev 159 USD; Odessa 169 USD’den başlayan fiyatlara gidiş-dönüş her şey dâhil uçuş olanağı sağlıyor.

VİZESİZ VE KİMLİKLE SEYAHAT

Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar’ın Belgrad, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Üsküp şehirlerine vizesiz; Ukrayna ve Moldova’ya ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

SINIRLI SAYIDA KOLTUK SATIŞTA

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 1 Şubat 2021 – 14 Şubat 2021 tarihleri arasında satın almaları hâlinde, seyahatlerini 11 Şubat 2021 – 13 Haziran 2021 tarih aralığında gerçekleştirebilecek.

Yapılan açıklamada, her şey dâhil 99 dolardan başlayan biletlerin Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olduğu, ücretlerin bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebileceği vurgulandı.

- TUSAŞ -spot_img

İlgili Haberler

CORENDON AIRLINESspot_img

Son Dakika