spot_img
spot_imgspot_img
6.7 C
İstanbul
Salı, 20 Şubat 2024

THY ve Garanti Bankası kart ortaklığını yeniledi

Seçtiklerimiz

Miles&Smiles Özel  Yolcu Programı  kredi kartı ihalesini kazanan Garanti Bankası ile Türk Hava Yolları arasında yeni sözleşmenin imza sürecine başlandı. Türk Hava Yolları’nın tek resmi kredi kartı Shop&Miles, önümüzdeki aylarda Türk Hava Yolları’nın Özel Yolcu Programı ‘Miles&Smiles’ adı altında yenileniyor.
 
Değişim sadece kredi kartının isminde kalmayacak, özel ayrıcalıklar ve daha bir çok yeniliği beraberinde getirerek, mil kazanım ve kullanım şartlarında kart sahiplerine yeni fırsatlar ve sürprizler sunulacak. Mevcut Shop&Miles kart sahipleri ise birikmiş millerinde hiç bir kayıp yaşamadan Miles&Smiles kredi kartlarına geçebilecek.
 
Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil konuyla ilgili şunları söyledi; “Avrupa’nın En İyi Havayolu şirketi seçilen Türk Hava Yolları olarak, Türkiye’nin önde gelen bankalarından Garanti Bankası ile 11 yıldır yürüttüğümüz kredi kartı işbirliğini sadece bir program ortaklığı değil, stratejik bir işbirliği olarak görüyoruz. Müşteri memnuniyeti ve sadakatinin artırılması açısından Miles&Smiles özel yolcu programımızı geliştirmeye ve daha cazip hale getirmeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda her geçen yıl sayısı artan farklı sektörlerden 60 program ortağı ile tüm üyelerimizin sadece uçuşla ilgili değil, uçuş harici günlük hayatında da, Miles&Smiles programını aktif olarak kullanmalarını hedefliyoruz. Bu amaçla, Shop&Miles’ın adını, Özel Yolcu Programımız Miles&Smiles olarak değiştirerek, yolcu programı ve kredi kartı bütünlüğünü sağlayarak, müşterilerimize daha etkin ve dinamik bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tüm yolcularımızın Miles&Smiles üyesi olmalarını arzu ettiğimiz gibi Miles&Smiles Kredi Kartı’na sahip olmalarını hedefliyoruz.” 

Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin ise; “Türk Hava Yolları işbirliğiyle bir ilke imza atarak, 11 yıl önce uçuş mili kazandırma özelliğine sahip kredi kartını Türkiye’ye tanıttık. Shop&Miles, geride bıraktığımız dönemde, bankamızın ve Türk Hava Yolları’nın çalışmalarıyla büyümeye, güçlenmeye devam etti. Yeni Miles&Smiles kredi kartları, Shop&Miles gibi alışverişle uçuş milini 

 
birleştirecek, ayrıca Miles&Smiles üyelerine daha fazla bedava mil kazandıracak. 11 Yılda müşterilere verdiğimiz toplam mil miktarının neredeyse tamamını, önümüzdeki 5 yılda yine müşterilerimize kazandıracağız. Miles&Smiles kredi kartları, sahip olduğu özelliklerle,  sık seyahat edenlerin ilk tercihi haline gelecek.” dedi.
 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika