spot_img
spot_imgspot_img
9.6 C
İstanbul
Pazartesi, 26 Şubat 2024

THY uçan aşçısı otelde intihar etti

Seçtiklerimiz

Turkish Do&Co şirketine bağlı olarak THY’de çalışan 28 yaşındaki uçan aşçı Cumhur Özmen, New York’ta intihar etti. Türkiye saati ile 16.00’da meydana gelen olayda THY havayolu ekibinin, dinlenmek amacıyla kaldığı New York’taki Long Island Marriat Oteli’nde alınma saati gelmesine rağmen Cumhur Özmen aşağıya inmedi. Cumhur Özmen’in odasına kabin ekip amiri ve sorumlu kaptan pilot gitti. Kapıyı çalan ekip cevap alamayınca resepsiyona haber verdi.

BANYODA ASILI BULUNDU

Kapıyı açan görevliler, Cumhur Özmen’in banyoda asılı cesediyle karşılaştı. Otel yetkilileri hemen polise haber verdi. Cumhur Özmen’in, dün gece saatlerinde kız arkadaşıyla birlikte çektirdiği fotoğrafı Facebook adresi üzerinden paylaşması dikkat çekti.

ÇOK BORCU VARDI İDDİASI

Genç şefin ciddi miktarda borcu olduğu ve ödeme güçlüğü çektiği belirtildi. Cumhur Özmen’in bir dönem çeşitli havayollarında yükleme uzmanlığı ve uçuş hareket uzmanlığı yaptığı öğrenildi. KITALARARASI UÇUŞLARDA GÖREV YAPIYORDU İki yıl önce Turkish Do&Co’ya giren Cumhur Özmen, uçan şef olarak görev yapıyordu. Kıtalararası uçuşlarda kabinde bir şef bulunuyor. Uçan şefler, ikramın düzenlenmesi ve sunulmasına yardımcı oluyor 

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika