spot_img
spot_imgspot_img
9.4 C
İstanbul
Cumartesi, 20 Nisan 2024

THY’den Sevgililer Günü Hediyesi!

Seçtiklerimiz

Avrupa’nın en iyi hava yolu şirketi Türk Hava Yolları’nın, “Gönüller 1 olunca, Miles&Smiles’la biletler 1 Euro olur.” sloganıyla başlattığı özel kampanya ile, 9-15 Şubat arasında İstanbul çıkışlı tüm yurt dışı uçuşlarında Miles&Smiles üyeleri, beraberlerindeki kişi için sadece 1 Euro ödeyecekler.

Miles&Smiles üyeleri, 8 Ocak 2013-15 Şubat 2013 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul çıkışlı gidiş-dönüş tüm yurt dışı uçuşlarında, beraberlerindeki kişinin bileti için sadece 1 Euro ödeyecek ve Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi Türk Hava Yolları ile uçma ayrıcalığını bu kampanya ile yaşayacaklar. Önemli nokta ise, Sevgililer Günü’ne özel bu kampanyanın 9-15 Şubat tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli olması.

Türk Hava Yolları’nın avantajlarla dolu Özel Yolcu Programı Miles&Smiles, Türk Hava Yolları ve program ortağı diğer havayolları ile uçtukça, ya da anlaşmalı firmaların sunduğu, hayatı kolaylaştıran birçok fırsattan yararlandıkça, mil kazandıran bir programdır. Bu ayrıcalıklara sahip olmak ve harika bir Sevgililer Günü planı yapmak için Miles&Smiles üyesi olmak, ayrıca diğer kampanyalar hakkında bilgi edinmek isteyenler, apps.facebook.com/milesandsmiles adresini ziyaret edebilirler.

Türk Hava Yolları Facebook Sayfası: facebook.com/turkishairlines

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika