spot_img
spot_imgspot_img
16.3 C
İstanbul
Salı, 28 Mayıs 2024

THY’den fotoğraf yarışması

Seçtiklerimiz

Yarışmanın birincisine ödül olarak 15 bin, ikincisine 6 bin, üçüncüsüne ise 3 bin dolar değerinde uçak bileti verilecek.

THY’nin uçak içi dergisi Skylife, ‘Köprüler ile İnsanlar’ konulu yarışma ile tüm fotoğraf meraklılarını, insanlar, kültürler ve medeniyetler arasında kurulan köprüleri fotoğraflarla anlatmaya davet ediyor. THY tarafından yapılan açıklamada, "Yarışmaya katılmak isteyenlerin; yarisma.skylife.com, mailto:yarisma@skylife.com üzerinden, başvurularını online olarak yapmaları ve fotoğraflarını siteye yüklemeleri yeterli. 1 Temmuz 2013 itibariyle online başvuruların başlayacağı yarışma başvurusu 16 Kasım 2013’te bitecek.

Yarışmanın birincisine ödül olarak 15 bin, ikincisine 6 bin, üçüncüsüne ise 3 bin dolar değerinde uçak bileti verilecek. Dereceye giren fotoğrafçılar, kazandıkları ödül biletlerle THY’nin uçuş sağladığı tüm destinasyonlara uçabilecekler. Yarışmada ayrıca jüri tarafından belirlenen 80 fotoğraf sergilenecek ve fotoğraf sahipleri de THY uçak maketi ile ödüllendirilecek." denildi.

İlgili Makaleler

- Corendon -spot_img

Son Dakika