İnsanların genel algısı olarak torna, atölye işleri erkek işi olarak algılandığı için bizim ağırlıklı olarak iş gücümüz de erkeklerden oluşuyor. Kadın oranımız istediğimiz yerlerde değil. Ama özellikle mühendisliklerde ve beyaz yakalılarda oranlarımız yükseliyor. Biz böyle günleri TEI yöneticileri olarak bir fırsat olarak görüyorum.
Hepsini bir araya topluyoruz. Ortak bir ortamda kolay ifade edemedikleri şeyleri hep beraber burada onlarla tartışmış oluyoruz. Kadın çalışanlarımızın taleplerini dinledik. Bu vesile ile de onları onure ettiğimizi düşünüyorum" dedi.